Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozna valaki egy skizofré...

Barátkozna valaki egy skizofrénnel?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 07:39
 1/8 anonim válasza:

Persze! Én borderline vagyok, meg még egy halom lelki problémával küzdök, szívesen lehúzlak az önsajnálatommal, utána pedig majd jól megsértődöm, mert valamit nem úgy csináltál, ahogy én gondoltam és emiatt megbántva érzem magam. /s

Na de komolyan. Csak van valami jó tulajdonságod is. Feltételezem, hogy a betegséged gyógyszerrel kezelve van és így teljes életet tudsz élni (de javíts ki, ha tévednék. Nem valami jó ötlet azzal kezdeni, hogy skizofrén vagy. Emeld ki a pozitívumaid, a mentális problémáid ráérsz később felhozni.

2021. aug. 14. 08:00
 2/8 anonim válasza:
Van valami szupererod, mint a Szettorve film foszereplojenek?
2021. aug. 14. 08:28
 3/8 A kérdező kommentje:
szuper erőm az sajnos nincs :)
2021. aug. 14. 08:30
 4/8 anonim válasza:
A Széttörve című filmben nem skizofrénia, hanem disszociatív személyiségzavar van.
2021. aug. 14. 08:31
 5/8 anonim válasza:
Megpróbálhatjuk, de még sose volt mentális beteg ismerősöm, nincs tapasztalatom. írj rám, ha gondolod.
2021. aug. 14. 17:09
 6/8 anonim válasza:
Téged még hányszor fognak tiltani innen??? Nem uncsi? Egyszerűbben is találhat áldozatot egy sorozatgyilkos...
2021. aug. 14. 18:21
 7/8 anonim válasza:

Simán, ez nem számít semmit, ha nehéz napjai vannak támogatom de ez evidens amúgy is. De ismerek is kettőt még a pszichiátriáról :D az egyik nagyon humoros, érdekes, különleges érdeklődési körökkel bíró srác volt, kedveltem :D

Ugyanolyan emberek ugyanolyan különböző személyiséggel, csak van egy bizonyos betegségük, ami miatt nehezebb az életük

És kedves #2 légyszi ne írj hülyeségeket mert elég sértő tud lenni

2021. aug. 16. 00:43
 8/8 anonim válasza:
Szia! Ha még aktuális, akkor írj nyugodtan.
2021. aug. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!