Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért látok/hallok furcsa...

Miért látok/hallok furcsa árnyakat, suttogásokat? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy hónapja kezdődött. Olyan hangokat hallok amit a családomba senki más. Először nem adtam neki nagy figyelmet, de mostmár lassan minden nap van, hogy olyan mintha valaki belesuttogna a fülembe. Körbe nézek, senki sincs a közelbe. Árnyakat látok, akik elsuhannak előttem vagy a közelembe. Próbálom azt hinni hogy ilyen nincs, de ezek akkor kezdőttek amikor a nagypapám elhunyt. Egyéb okok miatt nem találkozhattunk vele hiába éltünk egy városba. Életembe szerintem nem láttam többször mint 6. Nem értek hozzá aki ebbe otthon van az írjon valamit erre mert már kezdek megőrülni. Tegnap este is hangokat hallottam, tegnap előtt az udvaron egy árnyat elsuhanni. Remélem nem vagyok skizofrén, vagy csak bele beszélem magamba.


Az árnyaknak van világító szeme általában. A hangok magasak, leginkább macska nyávogáshoz hasonlítanám, vagy baba beszédhez. Az árnyak gyorsak, és olyan mintha figyelnének.


Viszont a legijesztőbb az egészbe, hogy amikor először hallottam egy hangot ami a fülem mellett elsuhant, az délelőtt volt. A személy halálát aznap este tudtuk meg. Viszont előbb halt meg. (Nem tartottuk a kapcsolatot, tehát nem is szóltak róla nekünk amikor elhunyt).



Elnézést ha katyvaszos remélem kitudjátok bogozni.


A kérdésem pedig hogy miért látok ilyeneket vagy hallok és mivel egyre rosszabb a helyzet mit csináljak.


Nem nagyon hiszek ilyen dolgokba de biztos nem vagyok skizofrén.



2021. aug. 7. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Beképzeled. Beparázol és mégtöbb ilyesmit észlelsz, pedig ezek csak az agyadban születnek meg.
2021. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De épp ez az. Egyáltalán nem parázok rajta. Hangokat nem képzelhetek be magamnak. Hallom a fülemmel. Egyre több rémálmom van. Ma is lihegtem, úgy ébresztettek fel. Mindenesetre köszönöm a válaszodat, megpróbálok továbblépni🤞🏼
2021. aug. 7. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem kéne többet szívni.
2021. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kiskorú vagyok
2021. aug. 7. 12:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Kérlek olyan kommenteljen aki konyít a témához.
2021. aug. 7. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Veled volt már olyan hogy amikor családdal mentetek a temetőbe a sírok mellett láttad a lelkeket? Csak álltak és téged néztek. Na velem ha temetőbe járok mindig ez van. Gondolom örököltem valakitől, vagy van ilyen képességem. Vagy álmodba beszélt már hozzád egy elhunyt hozzátartozod? Esetleg volt már olyan hogy kiskorodba láttál szellemeket, ijesztőek voltak de senki se hitt neked? Volt már olyan hogy álmodba felkeltél és hirtelen úgy érezted nem vagy egyedül a szobában?
2021. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan sosem tapasztaltam ilyesmit, de jót biztos nem jelenthet. Talán a halál szellemei, lelkek? Első körben azért pszichológus nem ártana, de ha tényleg nincs semmi bajod, akkor ez durva. :/
2021. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ki kéne vizsgáltatni a skizofréniát.
2021. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem látsz te semmit, csak keresed a feltűnést.
2021. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy bipoláris zavarban szenvedsz, de lehet, hogy szellem van nálatok. Meg még egy csomó minden lehet
2021. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!