Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni? 19L

Valaki barátkozni? 19L

Figyelt kérdés

Hali, nyilván tisztában vagyok vele, hogy ez nem a legjobb platform erre, de miért is ne. 19 éves egyetemista lány vagyok, Pest közelébe kerültem, és jó lenne hasonló korú emberekkel összehaverkodni

Elég sok dolog érdekel művészet, olvasás, állatok, zenék, néha fotózás, programozás, főzés, edzés, autók, és még gamer vagyok. Szóval hobbik terén valszeg találunk valamit.

Jó lenne kialakítani valami hosszútávú dolgot, és nem elfelejteni az egészet 3 nap beszélgetés után. Aztán közös hobbik, bulik, stb, ahogy illik. És kiemelem, hogy van egy barátom, mielőtt bármi félreértés esne.



2022. márc. 6. 19:19
 1/8 anonim válasza:
Irj ha gondolod
2022. márc. 6. 19:40
 2/8 Tetovált:) válasza:
Szia! Ugyan rég elhagytam már a 19-et de szívesen beszélgetek veled, ha gondolod :) Elég sűrűn rajzolok, vagy festek, az olvasás annyira nem köt le sajnos, pedig van pár könyv amit szívesen elolvasnék. Programozni nem nagyon szoktam, inkább 3D-ben tervezgetek ha időm engedi. Karosszéria lakatos a szakmám, de jelenleg fényezőként dolgozom. :) A játékok világa az ami engem is rabul ejtett, majdnem napi rendszerességgel játszunk haverokkal. :)
2022. márc. 6. 19:56
 3/8 anonim válasza:

Szia!


18L vagyok, érdekel az olvasás, a zene és az állatok.

Ha gondolod írj.

2022. márc. 6. 20:05
 4/8 anonim válasza:
Szia! Milyen edzéseket szeretsz?
2022. márc. 6. 20:27
 5/8 anonim válasza:

STOP pls !

MIT is értsünk " programozás" alatt ? O_o)'

2022. márc. 6. 21:12
 6/8 NTBS válasza:
Sok sikert kívánok. Én sajnos nem a te korosztályod vagyok, de ha szeretnél írj. 36 F
2022. márc. 7. 21:24
 7/8 anonim válasza:
Írhatsz 22/F
2022. márc. 9. 12:46
 8/8 anonim válasza:
Simán😏
2022. márc. 13. 11:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!