Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Baráti társaság alapítása?...

Baráti társaság alapítása? Csatlakoznál?

Figyelt kérdés

2022. február 22-én este ért egy atrocitás.


Épphogy kiléptem az utcára, két ismeretlen megpróbált kiprovokálni egy verekedést.


Nem mentem bele, inkább odébb álltam és feljelentettem őket a rendőrségen.


Valószínűleg ezzel semmit se fogok elérni, de azért megtettem.


A történtek után rájöttem, hogy milyen egyedül vagyok és milyen védtelen.


Milyen jó lenne, ha tartozhatnék valahova és lennének akik mellettem állnának most a bajban.


Nem bosszúra gondolok vagy megtorlásra, tehát semmi törvényellenesre, csak szimplán arra, hogy milyen jó lett volna nem egyedül menni a rendőrségre, megtenni a feljelentést vagy ha esetleg lesz majd szembesítés, akkor milyen jó lenne ha oda már tényleg nem egyedül kéne mennem.


Milyen jó lenne ha ez a két ember látná, hogy a rendőrség épülete előtt állnak néhányan és azok bizony rám várnak mert hozzájuk tartozom, közülük vagyok egy.


Nem felejteném el azoknak a nevét, akik akkor ott lennének velem a nehéz időkben.


Vice versa, én is velük lennék a nehéz időkben!


Miért ne alapíthatnánk egy baráti társaságot, egy testvériséget?


Olyan embereket keresek, akiket a fenti sorok megindítanak, esetleg magányosak és szívesen csatlakoznának valamihez, amit mi hozhatnánk létre.


Teljesen legális egyesület alapítására gondolok.


31F



2022. febr. 24. 11:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én olyan baráti társaságot szeretnék, ahol a lányok/nők feltétel nélkül engedelmeskednek minden pasinak és a testüket a férfiak kielégülésére felajánlják önként. Akit érdekel ilyesmi, máris írhat és kezdem szervezni! 😄
2022. febr. 24. 16:53
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves tizedik hozzászóló!


Mire gondolsz? Szerintem egy barátság ha megfelelően működik, akkor az oda-vissza segítségnyújtás alap kell, hogy legyen és ha egy barátomnak a barátja bajba jutna, akkor nyilván a barátom segíteni szeretne rajta, én meg a barátomon szeretnék segíteni, hogy segíteni tudjon az ő barátján, tehát végülis szerintem amit szeretnék az teljesen természetes.

2022. febr. 24. 16:55
 13/20 anonim válasza:

Kivételesen nagyon megértelek kérdező (nő vagyok és budapesti,) de sajnos a rendőrség a "füle botját sem mozgatja szinte" semmilyen VALÓBAN KISZOLGÁLTATOTT helyzetre/helyzetekre.


Nekem már több ilyen TESTVÉRISÉG, ÖSSZEFOGÁS, EGYMÁS TÁMOGATÁSA ötletem volt, de az egyházak is csak "maguknak valók" szinte. Már ami a vezetőséget illeti. Ott is vannak, azért rendes hívők, akik egyetértenek velem és MAJDNEM támogatnak. ELVIEKBEN. Gyakorlatilag viszont...


Elég sok esetben falakba ütköztem. Egyik férfi ismerősöm is "nagy felhanggal" többször közölte, mennyire kiáll mellettem - és mások mellett - a kisebb-nagyobb bajokban, aztán meg... na mindegy.


Szóval nagyon nem egyszerű ez a mai világ. Régebben a facebook-on találtam a HAZAKÍSÉRŐ TELEFON elnevezésű szolgáltatást - ha valaki utcai támadástól fél, vagy eltévedt, stb. - de sajnos erősen korlátozott időintervallumban.


Egyébként TÉNYLEG JÓL ÍROD, szerintem nem csak mi ketten gondoljuk így. Akit még nem értek különböző atrocitások, mert olyan biztonságos háttere van, az nem érti mi ennek a lényege.

2022. febr. 25. 17:10
 14/20 anonim válasza:
Én imádok szektázni meg ön bíráskodni is, úgyhogy én adom az ötletet.
2022. febr. 25. 19:15
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves tizenharmadik hozzászóló!


Igen, valószínűleg itt se lesz már folytatás, se kihallgatás, se szembesítés. Tudtommal még mindig semmi reakció a rendőrség részéről.


Régóta szeretnék már társaságot alapítani és tartozni valahová, de nem sokat tettem az ügy érdekében mert elvoltam a magam kis álomvilágában, ahol velem úgyse történhet semmi sem. Aztán jött ez a kis atrocitás és fel kellett ébrednem; és még örülhetek, hogy úgymond olcsón megúsztam mert valóban csak egy kis atrocitásról beszélhetünk. Nem kerültem kórházba stb.


Nekem nincs bajom a vallási, politikai és egyéb társaságokkal, viszont ha az ember változik és mondjuk megváltozik a vallása vagy a motorok iránti szeretete, akkor hagyja el a motoros klubját, a vallási csoportját stb!? Miért ne lehetne olyan társaságot alapítani, ahol csak szimplán, egyszerűen felebaráti szeretet van!?


Mi úgy legyünk ott egymásnak mint egy testvér, ne úgy mint egy párttag vagy mint egy hívőtárs, de ne is csak egyszerű baráti társaságról beszéljünk. A barátok jöhetnek-mehetnek, de a testvér az testvér marad. Miért ne ragaszthatnánk a tagtársakra a testvér szót, a barát helyett!?

2022. febr. 25. 20:11
 16/20 A kérdező kommentje:

Kedves tizennegyedik hozzászóló!


Nincs szó önbíráskodásról mert akkor a hatóságokat megkerülve most azon törném a fejem, hogy hogyan álljak bosszút, miként legyen a megtorlás, de mint láthatod itt szó sincs ilyesmiről. A hatóság mond majd valamit – ha mond –, azt én elfogadom és ennyi. Nem akarok bosszút, nem akarok megtorlást, itt nem az engem ért atrocitás a lényeg. Az atrocitást csak azért említettem meg mert emiatt született meg bennem az elhatározás, hogy lépjek valamit egy társaság megalapítása ügyében.


Csak szeretnék tartozni valahová és ezt a valahovát szeretném megalapítani.


A szekták szemben állnak valakikkel vagy valamilyen állásponttal, de én nem szeretnék ilyesmit, így ilyesmiről sincs szó.

2022. febr. 25. 20:22
 17/20 anonim válasza:
Aham... No és?? Hogy áll a baráti társaság alapítás? Csatlakoztak sokan? 😉
2022. febr. 25. 21:46
 18/20 anonim válasza:
Kedves kérdező, és melyik ügynökség irányítása alatt álsz, hogy védtelen embereket összegyűjthess? Vagy másról van szó?
2022. febr. 25. 21:50
 19/20 A kérdező kommentje:

Kedves tizenhetedik hozzászóló!


Nem sok jelentkező van, de ez szerintem nem probléma. A legnagyobb társaságok is egy kis magból fejlődtek ki és egy ilyen társaságnál nem is a létszám a legfontosabb dolog.

2022. febr. 26. 09:58
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves tizennyolcadik hozzászóló!


Nem állok ügynökség irányítása alatt és sajnálom, ha neked az jött le a fentiekből, hogy védtelen emberek összegyűjtéséről lenne szó.

2022. febr. 26. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!