Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szilveszterre keresek egy...

Szilveszterre keresek egy bulizós társaságot. Van itt olyan, akikhez csatlakozhatnék?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és Miskolc környékén szeretnék bulizni. Nem zavar az, ha a társaság fiatalabb tőlem kicsit, viszont 30 év körüliekkel már nem szívesen lógnék. (Előre is bocsánat, ha ezzel valakit megsértek)

Minden barátom dolgozik aznap, én meg szívesen buliznék, és ismernék meg új embereket. Tudok viselkedni, nem vagyok balhés alkat, de olyan sem, aki lehúzza a hangulatot. Italt viszek szívesen.

Kizárólag olyan buli érdekel, ami nem orgia, meg hasonlók. Legyen zene, jó hangulat, meg némi ital, nekem többre nincs szükségem, szóval kábszeres bandák kíméljenek.

Ha valaki úgy gondolja, hogy beleférne plusz egy ember a szilveszteri csapatba, akkor privátban mesélek még magamról, ha szükséges, és át is mehetünk Messengerre utána.

Gondoltam egy próbát megér ez a kérdés, hátha.


2021. dec. 13. 00:44
 1/5 anonim válasza:
Én ha fizetnének sem ismerkednék ezen az oldalon. Bárki kiadhatja magát bárkinek. Elég gyanús ez a sztori, de mindegy. Ha valaki vevő az ilyesmikre hát nem bánom, de ne csodálkozzon ha átbasszák.
2021. dec. 13. 01:34
 2/5 A kérdező kommentje:
Valós, több éves profilom van, és hajlandó vagyok személyesen is találkozni a buli előtt, ha szükséges. Nem vagyok kamu, szóval cseppet sem érdekel, ha te annak gondolsz engem az alapján, amit a kérdésben leírtam.
2021. dec. 13. 07:24
 3/5 anonim válasza:
Ismerkedtem már itt és az jött el akire számítottam, a kamukkal el se jutni idáig. A kérdező is szimpatikus, csak mi pestiek vagyunk, meg van 30-as tag is (nálunk nem számít a kor, arról nem tehet szegény, hogy korábban született).
2021. dec. 13. 09:34
 4/5 anonim válasza:
30 pedig még nem olyan nagy korküli sztem
2021. dec. 14. 10:23
 5/5 anonim válasza:
Sikerült társaságot találnod? :)
2021. dec. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!