Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek a...

Lenne kedve valakinek a Gerecse 50-en ismerkedni?

Figyelt kérdés

Részemről nincs kondícióm egy ilyen kaliberű teljesítménytúrához, de valami oknál fogva mégis perverz örömöt lelek benne.

Többször indultam már, valahogy így épül fel a táv nálam:

0-20 km - jól elvagyok még, de már fáj a lábam

20-30 km - sűrű, kellemetlen bizsergés a lábakban, lassan bekúszó megbánás érzése az elmében

30-40 km - ezen a szakaszon keresem a kifogásokat a megállásra, gyakori feladásérzés kerülget

40-50 km - a túra iránti gyűlöletből, dühből fakadó erőltetett menet, szinte megállás nélkül


Ennek ellenére szívesen indulnék egy túratárssal. Becsszó, nem fogok hisztizni közben, néhány szitokba csomagolom a fájdalmat, ennek nyilván ki kell jönnie.


Magamról annyit, hogy nem vagyok túl bőbeszédű, ellenben jó hallgatóság vagyok. Nem tartom magam túl intellektuális típusnak, felszínesen sok mindenhez hozzátudok szólni, pár dologról még véleményem is van, de ha a fúziós reaktor működési elvéről akarsz diskurálni, jó eséllyel csak hümmögni fogok. Közéleti, bulvár téma sem az erősségem, szóval nem tudok hozzászólni Kulcsár Edina pálfordulásához DMX-szel.


Nem árulok zsákbamacskát, ez vagyok én, de ha ennek ellenére szívesen elindulnál velem, akkor korosztálytól, nemtől, rassztól, identitástól függetlenül végigszenvedhetjük közösen a túrát.


30F



2022. febr. 12. 11:37
 1/7 anonim válasza:
Hány óra alatt lehet lesétálni ezt a tavot,ha en sem vagyok edzett,és jól hallgatok?
2022. febr. 12. 11:50
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia,


12 óra a szintidő, én 8 és 9 óra között szoktam teljesíteni, de most kb 10 órát szeretnék belőni. Semmi roham, csak nyugis sétára gondoltam.

2022. febr. 12. 11:54
 3/7 anonim válasza:
Egy átlagos fizikumú, nem sportos embernek azért az a 10 órás idő is elég necces 😅!
2022. febr. 12. 11:59
 4/7 anonim válasza:
Nem jó a teljesítménytúra semmire, pont azt veszi el a természetjárásból ami jó benne. Sokon voltam amíg rá nem jöttem. Inkább csak túratársat keress, akivel nyugodtan lehet bóklászni erdőn-mezőn.
2022. febr. 12. 12:40
 5/7 A kérdező kommentje:

3, nekem sincs kiugró kondícióm, ahogy írtam, a 10 óra átlag tempóval teljesíthető


4, én mindenképp elindulok, azért írtam ki, hátha van kedve valakinek csatlakozni

2022. febr. 12. 12:45
 6/7 anonim válasza:
Ez mikor van?Adnak valami emléklapot,hogy túléltem?
2022. febr. 12. 12:47
 7/7 anonim válasza:
Ha a végén veszel nekem egy két személyes kaja tálat, amit végül nélküled falok fel, akkor megyek, 28f
2022. febr. 12. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!