Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gerecse 50 teljesítménytúra....

Gerecse 50 teljesítménytúra. Hogy készültök fel rá?

Figyelt kérdés

most fogok elsőnek menni. 20 km-t túráztam de csak sulival azt jól bírtam :D

biciklizni szoktam minden nap 12km-t

ennyivel végig lehetne csinálni?

ha valaki nem tud végig menni hanem a felénél feladja akk az hogy jut vissza?


2013. márc. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Gerecse 50 előtt egyszer voltam kb. félévvel előtte egy 30 km-s túrán(igaz az nehezebb terepen ment picit), de igazából nem nagyon sportoltam előtte, így meglehetősen edzetlenül vágtam neki. Igazából a terep annyira nem nehéz. Egy kritikus pontot tudok megemlíteni, a Bányahegyet. Az nagyon keményen igénybe veszi az embert. De egy rövid szakaszról van csak szó. Szerintem fizikálisan átlagos testalkattal különösebb előkészületek nélkül alkalmas az emberek nagy része a teljesítésre. Igazából fejben dől el az egész. Amíg pszichésen nem törsz meg, addig bírni fogod fizikálisan. A cipő és a ruházat, az lehet még sorsdöntő. A túrával kapcsolatban itt tudsz még hasznos információkhoz jutni.:


[link]


[link]

2013. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. márc. 8. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
szia. na hogy ment az 50es?
2013. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia!

elején még ment jól, tudtam haladni de tardos után már csak fele annyira tudtam menni. Bánya hegy rémes volt a tériszonyommal de felmentem, nem néztem vissza csak elôre. A vége már nagyon nehéz volt. de megcsináltam. 14óra alatt, de sikerült :D izomláz meg vízhólyag volt de ezt felülmúlja az hogy megcsináltam. végén azt mondtam h soha többet de megyek jövõre is csak felkészültebben.

2013. ápr. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!