Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedül elmenni teljesítménytú...

Egyedül elmenni teljesítménytúrára?

Figyelt kérdés
sajnos akikkel járni szoktam külföldre mentek. senki nincs akivel tudnék menni, ismerőseim lusták ilyenhez. voltam már páron, és félek hogy unalmas lesz egyedül. szerintetek? volt valaki már igy? vagy ne menjek inkább?

2012. máj. 26. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz unalmas, és nem leszel egyedül. Én totál egyedül kezdtem el annak idején. Azóta a baráti köröm háromnegyede onnan van.

Melyikre készülsz?

2012. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt valóban, a teljesítménytúrákon sok induló van, és út közben bárkivel egybeverődhetsz. Másrészt én Kinizsi 100-on az utolsó úgy 30 km-t teljesen egyedül tettem meg, és nagyon tetszett úgy. Mondjuk én szeretem a magányt, ez beállítottság kérdése.
2012. máj. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vértesben lesz egy, Oroszlány 50-re készülök. bár lehet csak 40-re megyek, még nem döntöttem el. Tudom hogy sokan vannak, egyszer egy 8 km-en :D voltam egyedül, de az a másfél ora is unalmas volt egyedül. sajna egyik túrán sem ismerkedtem még meg senkivel, lehet pont azért mert csoportban voltunk, de szerintem most is egyedül megyek végig. :S
2012. máj. 27. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágj neki egyedül. Veszíteni nem fogsz, tapasztalatnak pedig mindenképpen jó!
2012. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, azt hiszem belevágok! :)
2012. máj. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!