Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért fontos tudni hogy más...

Miért fontos tudni hogy más milyen színt szeret?

Figyelt kérdés
Benne vagyok facebookon ilyen IBFF meg hasonló csoportokban és mindig látom hogy odaírják a kedvenc színüket(fehér, sárga, babakék). Ez valakinek hasznos info? :D Nem hallottam még olyat, hogy ebből egy mély beszélgetés alakult volna ki. Vélemény? :D
2022. febr. 5. 19:57
 1/7 anonim válasza:
Nem tudnak magukról más, értelemes információt megadni. Gondolom ilyen 12-13 éves gyerekekről van szó.
2022. febr. 5. 20:06
 2/7 anonim válasza:

Nekem a fekete. Alapból nem fontos információ, de azért erősen meghatározza a kinézetemet is. Többnyire fekete cuccokat hordok. Sok dolgom is fekete. Nyilván a telefonom is fekete. Szóval ha választani kell valamit tuti feketét fogok.

Amúgy teljesen felesleges információ az igaz, de ha valaki ért az emberekhez és jobban megakarja őket ismerni, akkor egy picit ezáltal is tudja manipulálni a dolgokat.

2022. febr. 5. 22:33
 3/7 anonim válasza:
Ha ajándékot akarsz venni, akkor még jól jöhet, ha tudod, hogy a hupikék akármicsodát imádná, a rózsaszíntől meg kivetné magát az ablakon.
2022. febr. 6. 01:34
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Értem amit mondasz. Ha így nézzük nekem is a fekete mivel fekete a pénztárcam, ruháim 80%, telefontok stb. De mégse tudom azt mondani hogy a "kedvenc" színem hisz nem tudnám elkülönböztetni egy másik szintől olyan szinten. Igaz hogy azt a színt hordom leginkább, de azért mert elég furcsán néznék ki mondjuk babakék felsőben és rózsaszín nadrágban.
2022. febr. 6. 09:26
 5/7 anonim válasza:
De ha babakék lenne a kedvenc színed, lehet másképpen gondolnád. 😁
2022. febr. 6. 09:40
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 hát ez nem valószínű :D Van fehér felsőm és fekete is. Van ami a kettő keveréke. De soha nem vennék fel fekete/fehér csíkos felsőt, mivel akkor úgy néznék ki mint aki most szökött ki a börtönből. Vannak olyan viseletek, amit én sose hordanék mert egy adott közösséghez tartozik és én távol állok tőlük.
2022. febr. 6. 09:52
 7/7 Dzsoki válasza:
Vagyis,megtévesztő információ,ha a feketét meg a fehéret írnád,mert valaki meglepne egy fekete/fehér csíkossal,nem tetszene. Holott a feketét is,a fehéret is szereted. Továbbá,ha nem írnád ki,akkor akár egy olyan színű ajándékot kaphatsz,aminek,nem szereted a színét.
2022. febr. 6. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!