Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Masnak is ilyen nehezen megy...

Masnak is ilyen nehezen megy a neten baratkozas?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy tunik, hogy barmennyire is nyitott vagyok es (szerintem) jofej eltunnek a levelezopartnereim, pedig en csak baratkozni szeretnek minden hatso szandek nelkul :( Legyek ramenosebb? Az nem tul eroltetett? Meg felreertik a szandekom... Nalatok mi a helyzet?


25/F Pest


2022. jan. 29. 19:00
 1/7 anonim válasza:
Nemcsak a neten, hanem élőben is pokoli nehéz szerintem.
2022. jan. 29. 19:12
 2/7 anonim válasza:

Alatt 2 kérdés is van.

Pestiekkel baratkonának elsősorban....

2022. jan. 29. 19:12
 3/7 anonim válasza:
Itt is ilyen nehéz, igen. A beszélgetések online sokszor egyoldalúak, olyan beszélgetni velük, mintha egy darab bottal beszélgetnél, érdektelenek. Szerintem a valóságban picivel több esélyünk van, még ha random is csináljuk.
2022. jan. 29. 19:32
 4/7 anonim válasza:

Nekem egyházi körökben ismerkedve MAJDNEM TÖBBSZÖR is "férjet fogtam"!


Amikor már egyáltalán nem is számítottam rá... nagyon furcsa volt, alig akartam elhinni, hogy szinte sikerült...

2022. jan. 29. 21:11
 5/7 anonim válasza:
Itt is, meg mindenhol máshol is, nagyon kevesen fektetnek bele energiát ilyen beszélgetésekbe. Azt várják hogy majd minden egyből klappolni fog, és az lesz az igazi barát vagy társ, bár azt hiszem hogy az ilyenek még azt se vennék észre aki tényleg az lenne. 25F
2022. jan. 30. 00:18
 6/7 anonim válasza:
Írhatsz 21/L
2022. jan. 30. 17:32
 7/7 anonim válasza:

Neten még sosem barátkoztam közvetlenül barátkozási céllal. Ha lett netről barátom azzal egy adott szituáció hozott össze. Leginkább a World of warcraft. Elkezdtünk együtt fejlődni pl és közben beszélgettünk egy csomót és utána gyakran hosszabb barátság lett belőle.


Simán főleg egy idegennel nehéz beszélgetni. Itt viszont adott a szituáció, beszélgettek az adott küldetésről, mobokról stb, utána meg úgyis jön játékon kívüli téma, de kissebb eséllyel akadtok el. Illetve ha valaki elmegy a géptől az látszik is :D .

2022. febr. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!