Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Masnak is nehezen megy a...

Masnak is nehezen megy a baratkozas 30 folott?

Figyelt kérdés
Barát
2021. máj. 13. 13:57
 1/9 anonim válasza:
Igen, de ez nem a kor hibája, hanem az embereké. A huszonévesek se nyitottak a barátkozásra, nem csak a 30 fölöttiek.
2021. máj. 13. 14:20
 2/9 anonim válasza:
Nem.
2021. máj. 13. 14:23
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1es. Azert 20on evesen sok buli, fesztivalok akar kozos munka miatt konnyebb.

Szerintem a kor elorehaladtaval egyre jobban megismerjuk onmagunk es masok is tisztabban lathatoak akar mar az elso perctol.

2021. máj. 13. 14:24
 4/9 anonim válasza:
A buliban nem alakul ki igazi barátság, azok csak ivópajtik. Kösz, nekem az nem kell. Igazi barátságot szeretnék, arra a huszonévesek se nyitottak.
2021. máj. 13. 14:27
 5/9 anonim válasza:
Még alatta is.
2021. máj. 13. 14:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem feltetlenul ivo pajtik. Sot en a 20as eveimben ismertem meg egy nagyon fontos szemelyt akivel sokat segitettunk egymason lelkileg. Sokat buliztunk, de voltak komoly lelkifroccsok is. Nem kell leirni a 20 eveseket sot a tizeneveseket sem.
2021. máj. 13. 15:20
 7/9 anonim válasza:

21 vagyok, de osztom az előző véleményét, a huszasok se vevők a barátkozásra. A fesztivál és buli meg nem opció, ha csóró vagy, csak ha apuci anyuci kifizetni, vagy jól keres az illető. (meg hát covid van ugye) Persze nem lehetetlen, vannak pl. jó discord szerverek, amik erre lettek kitalálva, de fiatalabbként sem hiszem, hogy könnyebb. :)



Sok sikert mindenkinek a barát találáshoz!

2021. máj. 13. 18:01
 8/9 anonim válasza:
Én 42 vagyok és akire azt mondom barátaim, azokat kis gyerekkoromtól ismerem, akikkel együtt nőttünk fel együtt rosszalkodtunk/verekedtünk/csajoztunk/buliztunk stb. ilyenből van 2 ember az életemben. Míg középsuliból van egy plusz ember, akit nem gyerekként ismertem meg és barátom ugyanúgy, mint a gyerekkori barátaim. Persze egyetemről is vannak ismerőseim, akikkel tartom a kapcsolatot, de őket már csak ismerősöknek nevezném, mert ahogy írták az igazi barátságok a korai gyerekkorhoz köthetőek igazán. Később már felszínes és érdek barátságok alakulnak főleg ki. Rengeteg ismerősöm van, akikkel bármikor eltudok menni ide vagy oda, de barátom az 3 ember van. De, amúgy ha az embernek van egy igazi barátja az már ajándék kategória!
2021. máj. 13. 20:41
 9/9 anonim válasza:
Nekem még 30 alatt is.. 🤷🏼‍♂️
2021. máj. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!