Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nárcisztikus/antiszociális...

Nárcisztikus/antiszociális személyiségzavarom van, hasonszőrüeknek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

:D

27/F/ Nárcisztikus személyiségzavar antiszociális vonásokkal

Próbálok kialakítani egy szűkebb társaságot, akik megoszthatják a tapasztalataikat ad-hoc iszogatás formájában


2022. jan. 19. 19:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nárcisztikus vagyok, tehát nem tartalak méltónak arra, hogy beszélgessek veled. Antiszociálisként nem is akarok. De neked sok sikert!
2022. febr. 5. 21:27
 12/19 A kérdező kommentje:
Azokat a kommenteket csak sajnálni tudom, akik nem tudják értékelni az őszinteséget és nyiltságot, mondjuk az Adolfoson legalább derültem egy jót:D
2022. febr. 7. 14:39
 13/19 anonim válasza:
Amúgy ilyen diagnózist nem kapsz csak úgy, pszichoterapeutától biztosan nem. Sima pszichológus pedig nem diagnosztizálhat ilyennel. Esetleg egy pszichiáter, de ők is általában orvosi szakvéleményt írhatnak csak igazságügyi szakértőknek. Magadat pedig ne diagnosztizáld.
2022. febr. 11. 21:15
 14/19 anonim válasza:
Kedves vagy és van humorod [Adolf]! Először egy személyi asszisztenst akartam javasolni [Alexa, Adolf..], de ez a feltételesen-szerető terminus komolyabbá teszi a kérdést. Csendben drukkolok inkább.
2022. febr. 22. 22:44
 15/19 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy abból olyan jó iszogatás lenne, mert általában ha többen vannak hasonló személyiségűek, kicsinálják egymást, főleg nárcisztikus, pszichopaták.....


Szerintem, ha igazából pszichopata lennél, nem gyakorin keresnéd a cimboráidat, hanem simán olyan közegekben lennél ahol hasonló pszichopatákkal vennéd körbe magad....

Már rég nem itt tartanál...

Szval elég kamu a kérdés.

2022. márc. 27. 18:09
 16/19 anonim válasza:
A nárcizmus szerintem eleve kizárja, hogy egy másik nárcisztikus ne idegesítsen. Mondom ezt, ezzel diagnosztizálva.
2022. jún. 19. 23:00
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazából mindegyik ember idegesít egy idő után, függetlenül attól, hogy milyen személyiség, de pont az a lényeg, hogy ezeket levetkőzzük.
2022. jún. 21. 08:38
 18/19 anonim válasza:

15-ös vagyok.


Te most vagy azért akarsz valakivel találkozni, mert elapadt a figyelemforrásod stb.... vagy ebben is dicsőíteni szeretnéd majd magad, mennyire inteligens vagy, hogy ezt felismerted magadban, és változtatnod kellene?!


Csak erre a kettőre tudok gondolni.

(Egy Borderlineos nő)

2022. jún. 25. 20:39
 19/19 anonim válasza:
Szívesen beszélgetnék veled, szintén diagnosztizált vagyok.
2022. nov. 28. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!