Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nárcisztikus/antiszociális...

Nárcisztikus/antiszociális személyiségzavarom van, hasonszőrüeknek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

:D

27/F/ Nárcisztikus személyiségzavar antiszociális vonásokkal

Próbálok kialakítani egy szűkebb társaságot, akik megoszthatják a tapasztalataikat ad-hoc iszogatás formájában


2022. jan. 19. 19:01
1 2
 1/19 Noren1989 válasza:
Ez az,amit nem kéne erőltetni, gyógyszeres kezelés nélkül.
2022. jan. 19. 19:04
 2/19 anonim válasza:
Milyen szép pár lennétek! Ezt inkább ne erőltesd, ha nem volt elég bajod eddig, majd lesz.
2022. jan. 19. 19:10
 3/19 anonim válasza:
Ha már tudod magadról, hogy az vagy, akkor inkább törj ki ebből a szituból és járj pszichológushoz.
2022. jan. 19. 19:53
 4/19 A kérdező kommentje:

Járok, egyébként sem párkapcsolatra keresnék társat/társakat, hanem beszélgetésre, önismeretre, mert csak ők tudnak igazán megérteni és ugyanúgy látják a világot, ahogy én.

Legalább akkor érzem, hogy nem vagyok egyedül...

2022. jan. 19. 20:08
 5/19 anonim válasza:
Inkább menj el dolgozni
2022. jan. 19. 22:10
 6/19 anonim válasza:
Jól nézel ki?
2022. jan. 20. 06:37
 7/19 anonim válasza:
Írhatsz. :D
2022. jan. 20. 10:57
 8/19 anonim válasza:

A 3. vagyok. Értem már a helyzetet. Ha már barátot keresel, akkor is javasolnám, hogy ne nárcisztikus legyen mert egy nárcisztikus csak jobban lehúzna és visszatartana a fejlődésben. Maximum olyan nárcisztikus legyen, aki saját maga is fejlődni akar és tudja magáról, hogy milyen, akár kezelésre is jár. Olyannal, aki nem tudja magáról, hogy az és nem akar változni, nem érdemes kezdeni.


Az "egészséges" emberekkel nyugodtan lehet barátkozni, ha tényleg érdekled és barátod akar lenni, akkor megérti milyen helyzetben vagy és türelmes lesz veled, egyúttal támogat téged.

2022. jan. 20. 17:04
 9/19 A kérdező kommentje:
Az egészséges emberek feltétlen szeretetét nem tudom értelmezni és egyszerűen elkezdem ignorálni őket:D Valahogy pont az olyan emberektől kell a figyelem, akik hozzám hasonlóan inkább visszautasítóak/feltételesen szeretnek. Ez egy tipikus mechanizmus a nárcisztikusok életében
2022. jan. 20. 18:18
 10/19 anonim válasza:
Adolf te vagy az?
2022. febr. 5. 02:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!