Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy és hol lehet barátkozni ?

Hogy és hol lehet barátkozni ?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok,de momentum nulla barátom van. Egész iskolában csak 1 fiú igazi barátom volt, de becsajozott, én férjéhez mentem és egyikünk párja se bírta a másikat, szóval sajnos megszakadt az a barátság is.A munkahelyen sem tudok barátkozni, mivel csak ketten vagyunk mindig, én meg a főni asszony. De akkor hol, és hogyan? Olyan rossz így felnőtt fejjel. Békés megyei vagyok, ha valaki esetleg innen onnan van.. 😆Barátkozhatnánk.

2022. jan. 11. 12:29
 1/3 anonim válasza:
Neten. Amióta létezik erre lehetőség, mindig is a neten barátkoztam, személyesen sose jött össze. Bár régen az is könnyebb volt, 10 éve szinte bárkivel összebarátkoztam aki hajlandó volt rá, most meg mintha egy burokban élnének az emberek, ahol van pár másik, aztán a többi mintha nem is létezne.
2022. jan. 11. 12:44
 2/3 anonim válasza:
Hobbi kapcsán, ill. hobbioldalon keresztül szereztem felnőttként barátokat.
2022. jan. 11. 14:26
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is hobbi kapcsán, mondjuk ha szeretnél:

-kirándulni, vagy teniszezni, vagy kutyát sétáltatni, vagy csillagászkodni, madarászkodni akármi- akkor helyi olyan csoporthoz online majd élőben ismerkedni és tenni azért hogy valamelyikből barátság legyen. Jó beszélgetések, jó közös élmények oda vezethetnek.

2022. febr. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!