Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan, aki szívesen...

Van olyan, aki szívesen barátkozna, de nehezen megy?

Figyelt kérdés
Írjátok meg bátran, hogy mi okozza a nehézséget a megvalósításban. Kérem, hogy olyan ne szóljon hozzá, aki nem is szeretne barátkozni, jól megvan egyedül.

2022. jan. 10. 14:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Leginkább az, hogy utálom az embereket.
2022. jan. 10. 16:07
 2/11 anonim válasza:
Mi okoz nehézséget? Az emberek felszínessége, önzősége, az hogy kihasználják a jóakaratú, kedves, segítőkész embereket, visszaélnek a bizalmukkal és csak átverik, becsapják, valamint hülyének nézik őket. Nyilván vannak kivételek de az nagyon kevés és azon kevés emberek sem nagyon itt vannak a gyakori kérdések oldalon.
2022. jan. 10. 16:59
 3/11 anonim válasza:
Én nagyon nehezen tudok barátkozni
2022. jan. 10. 17:11
 4/11 anonim válasza:

Nekem ami hátráltat az az elképesztő mennyiségű visszautasítás és ezáltal az ególeépülés, kellő magabiztosság hiánya.

2-es ezt valamelyest kifejtette, de én is elmondom a saját nézőpontomból.

21 éves srácként beszélek most erről az egészről. Most azt kell tudni, hogy világéletemben ez a visszahúzódó kocka voltam, aki másokkal rendkívül empatikus és kedves volt. Olykor megtetszett 1-1 lány, de akik megtetszettek, azok 1 kivétel nélkül elutasítottak (a maradék 1 pár hónapig etetett, hogy lehet valami, de aztán változtak a dolgok). Voltak lányok, akik belém voltak szerelmesek, úgyhogy nem csakis velem van a baj.

Ennek az okai elég egyszerűek, nem voltam menőző sem, magas sem, nagypofájú sem, így kb az összesnél elmeszeltem magam. Itt jöhet egy jogos gondolat, hogy te srác, akkor csak gond van a toronyban, ha ilyen lányokhoz vonzódsz, viszont a gimiben ez volt a lányok 90%-nak gondolkodásmódja, a maradék 10%, akiket meg is találtam, általában foglaltak voltak más, általam is rendesnek ítélt srácokkal. Azóta egyetemen meg kevés a lány nálunk, az úton meg nincs meg a kellő önbizalmam, ami mondjuk egy 5 éve megvolt és kevés lány híján pozitív visszajelzéseket se kapok sehonnét

2022. jan. 10. 18:55
 5/11 anonim válasza:
Hát én pont azt érzem, hogy sokan nem is nyitottak a barátkozásra, van egy baráti társaságuk és velük elvannak. Azok akik barátkozni szeretnének, általában nem is mernek lépni sem, csak otthon kuksolnak vagy csöndben elvannak a sarokban.
2022. jan. 10. 19:26
 6/11 anonim válasza:

Én is nehezen barátkozom, de nagyon szívesen!


Írjatok

22F

2022. jan. 10. 21:09
 7/11 anonim válasza:
Igen. F39
2022. jan. 10. 23:14
 8/11 anonim válasza:
Nekem nehezen megy az ismerkedés, de ez van, nem hiszem, hogy ez ezen az oldalon fog változni.
2022. jan. 11. 12:10
 9/11 anonim válasza:

Én se nagyon tudok barátkozni.

Valószínűleg a tapasztalatok hiánya miatt.

Egy kicsit lemaradtam a szociális fejlődésben, és így utólag elég nehéz pótolni a hiányosságokat, mert már mindenkinek megvan a saját baráti köre.

17/F

2022. jan. 11. 19:29
 10/11 anonim válasza:

Nagyon nehezen nyílok meg, és ha sikerül is, az csak írásban. A valóságban, éles helyzetben néha nehezen tudok reagálni, vagy nem feltétlenül tudom magam jól kifejezni, míg ugyebár írásban megfontoltabb vagyok.


Sőt, a covid és bezártság óta kicsit szürreális a fejemben az a szituáció mikor többen összeülünk és egyszercsak a semmiből lesz téma. Pedig tudom, hogy ez valid dolog és az emberek napi szinten teszik.

2022. jan. 15. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!