Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet kicsit furi de olvasd...

Lehet kicsit furi de olvasd el!? . ☺️

Figyelt kérdés

Sziasztok, keresem a normális, érett embereket akikkel szintén normálisan el lehet beszélgetni, sajnos nap mint nap szinte olyanokkal találkozom akik körében csak a drog és a pia játszik én meg olyan társaságban nem szeretnék lenni, tehát ha te is kicsit dilis vagy, érted a poént, ironikus vagy, őszinte ha kell még nyersen is, és szereted az izgi programokat és te is hiperaktív vagy akkor írj rám, és alakítsunk ki egy baráti kört, akiknél nem csak a drog, és egyéb dolgok a menők. :)., hanem a jó hangulat a sok nevetés játszik.


17/L

Budapest.


2021. dec. 19. 18:50
 1/10 anonim válasza:

Tényleg fura. Drogozol?😁


Az ilyen társaság tényleg gáz. Becsülöm benned, hogy látod és ki akarsz belőle keveredni, mielőtt valami meggondolatlant tennél és elszúrnád az életed.


Sok sikert és kitartást!

2021. dec. 19. 18:55
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem drogozom, és soha nem is tenné :), nem akarok belőlle kikeveredni mert én bent sem voltam, nem foglalkozom velük, szerencsére a legjobb szülőktől a legjobb nevelést kaptam, így meggondolt vagyok, és szeretek új embereket megismerni, új barátságokat építeni, a kommented pedig köszönöm <3
2021. dec. 19. 18:58
 3/10 anonim válasza:
írhatsz nekem.
2021. dec. 19. 19:00
 4/10 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok, szívesen megismernélek, ha nincs ellenedre. Nem csak drog, nálam alkohol sincs, olyan programoknak örülnék, amik kultúráltak, nem arról szólnak, hogy leigyuk magunk. Ha ennek megfelel, szinte bármi jöhet.
2021. dec. 19. 19:39
 5/10 anonim válasza:
Persze írj, 17 vagyok én is.:)
2021. dec. 19. 19:42
 6/10 anonim válasza:
Írhatsz nekem is 25F
2021. dec. 19. 21:19
 7/10 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan.
2021. dec. 19. 21:26
 8/10 anonim válasza:
Nekem is írj nyugodtan, mi lányok tartsunk össze!
2021. dec. 20. 00:17
 9/10 anonim válasza:
6# kis huncut
2021. dec. 20. 09:29
 10/10 anonim válasza:

Szia


Milyen programokat szeretnél?


És még ami fontos lehet: merre laksz?

2021. dec. 23. 09:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!