Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Én transzszexuális vagyok és...

SeraphineTs kérdése:

Én transzszexuális vagyok és kedves emberekkel főleg lányokkal szeretnék ismerkedni szerintetek hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 12:03
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Még jó, hogy nem te döntöd el, 10-es.
2021. dec. 13. 17:46
 12/21 anonim válasza:
Ugyan kedves nem vagyok, de passzívan transzfób, identitás felülbíráló marhaságokat nem kapnál tőlem, azt garantálom. :D
2021. dec. 14. 00:16
 13/21 anonim válasza:
Szívesen barátkoznék veled.
2021. dec. 17. 02:13
 14/21 Dzsoki válasza:
Akár itt,akár valamelyik,önmagát baloldalinak mondott párt,ifjúsági tagozatán.
2021. dec. 25. 17:00
 15/21 anonim válasza:
Dzsoki: A balos pártok is transzfóbok...
2021. dec. 25. 20:32
 16/21 Dzsoki válasza:
Kedves 15-ös!Mivel a Kormány,heteró,akkor az Ellenzéket támogatják a LMB,meg a többi mássalhangzókhoz tartozók.Fordítva,nem lenne igaz? Nem a szexuális szabadság,liberalizmus a nem heterók terepe?Megfordítva,a Fidesz és a KDNP ifjúsági tagozatát,semmiképpen,ne keresse ilyen ügyben a kérdező!Nyitott vagyok,az enyémtől eltérő vélemény befogadására,így akkor marad a csak itt?Kedves kérdező!Úgy éreztem,hogy pontos választ adtam a kérdésedre,de felmerültek,módosításra adó történések.Dolgozom a helyes válaszon.Türelmedet kérem!Köszönöm.
2021. dec. 25. 20:57
 17/21 anonim válasza:
#16, légyszi a helyesírásodon is dolgozz! 🙏
2021. dec. 25. 21:11
 18/21 Dzsoki válasza:
Kedves kérdező!Továbbra is dolgozom a helyes válaszon.Aki ebben nem partner,avval nem tudok mit kezdeni.Talán írhatna a témához!
2021. dec. 25. 21:18
 19/21 anonim válasza:

16: Ennek lenne értelme. De a valóság nem ez.


Míg a melegeket, a leszbikusokat meg a biszexuálisokat elfogadják, addig a transzneműeket a balos pártok és szimpatizánsok is bántják vagy csak szimplán elfordulnak tőlük, mondván, "ők túl furák, rossz fényt vetnek rájuk is". (Nem csak itt, Rowling szerint se igazi nők a transz nők.) Az LMBTQ-n belül is széthúzás van a betűk között, sok meleg szerint pl. a transz nők csak hazugságban élő melegek, a leszbikusok ugyanígy gondolkodnak a transz férfiakról. A Partizán YT csatornának is van egy bemondócsaja, aki már többször belekötött a transzneműekbe.

2021. dec. 25. 22:49
 20/21 anonim válasza:
Ami azt illeti, a legtöbb itteni "ultraliberális balos párt" akár Angliában, akár az Egyesült Államokban is csak jobboldali lenne, a mostani közös, ellenzéki jelöltet is a republikánus párt jelölné az USÁban. A liberálisok azért húznak mégis hozzájuk, mert élhetőbben konzervatívak, mint a névlegesen is konzervatív pártok.
2021. dec. 25. 22:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!