Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedvetek online bandázni?

Van kedvetek online bandázni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én 24 éves lány vagyok, barátkozni(!!!!!) szeretnék velem egykorú emberekkel. Az igazság az, hogy nagyon kevés barátom van, sajnos vagy, aki van legtöbbjüket lefoglalja az életük. Ha te is hasonlóan érzel és szeretnél új barátokat vagy csak kikapcsolódni pl. egy online társasjáték keretében akkor itt a helyed. :D Ezt úgy képzeltem el, hogy létrehozok egy discord szobát és aki akar csatlakozhat vagy ha valaki ismer ilyen helyet a neten légyszi ossza meg velem is. :D

2021. dec. 3. 17:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
Valaki LoL? :D
2021. dec. 4. 13:48
 12/15 anonim válasza:
Velem nyugodtan barátkozhatsz.
2021. dec. 4. 14:24
 13/15 anonim válasza:
25 vagyok, érdekelne az ötlet.:) A régi baráti körömmel már nem igazán jövök ki, eléggé más irányokba mentünk. Szívesen megismernék új embereket, hátha egy hullámhosszon mozgunk. Szintén csak barátság, van egy szuper kapcsolatom.:)
2021. dec. 4. 18:53
 14/15 anonim válasza:
Írj, ha gondolod és megadom a discordom. :)
2021. dec. 4. 23:39
 15/15 anonim válasza:
Na bandáztok már?
2021. dec. 6. 08:03
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!