Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak Koreaiak, Japánok lányok?

Vannak Koreaiak, Japánok lányok?

Figyelt kérdés
Vannak kb 14-17 éves lányok, akik barátkoznának szívesen velem és nem a külső minden, hanem a személyiség fontos elem? Szerintem a barátság fontos eleme, a jó személyiség, nem a kinézet, anyagi helyzet stb! Többit esetleg privátba, s ha miden jól jön össze, insta vagy messenger! 17 vagyok egyébként most lettem novemberbe ennyi!

2021. nov. 30. 21:57
 1/7 anonim válasza:
Ha a külső nem számít, miért pont ázsiaikkal akarsz barátkozni?
2021. nov. 30. 22:16
 2/7 anonim válasza:

1# a külső a lányoknak ne legyen fontos a kérdező leírása alatpján, nem neki nem fontos neki a kérdése alapján igen is fontos

de ő meg valszeg közben egy valami csóró mutáns kvazimodo aki egzotikus lányt akar magának és mellette valami ázsiai fétise van

2021. nov. 30. 23:23
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Mert bele szertnék tekinteni, az ottani életbe, hogy egy hétköznapi embernek, milyenek a mindennapjai! Rengeteg más szokás van Japánba, és Koreába! És ha már Japán valaki, sok az esély, hogy animézek mint én!

2021. dec. 1. 06:49
 4/7 anonim válasza:
Aztak 🤦‍♀️
2021. dec. 1. 06:51
 5/7 A kérdező kommentje:

2

Nem ismersz, ne ítélj egy kérdés miatt el! Az előbbi kommentemet ajánlom, hogy olvasd el! És, szeretek új embereket ismerni, vannak német, angol és még több helyről származó barátom! Nem azt írtam, hogy 10/10 legyen, egy szóval sem említettem!

2021. dec. 1. 06:53
 6/7 anonim válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha Japánban élő japánokkal akarsz ismerkedni, akkor miért egy magyar oldalon próbálkozol magyarul? Mármint mekkora a matematikai valószínűsége annak, hogy ezt a kérdést pont egy japán lány fogja elolvasni, aki épp a gyakorikérdések.hu-t nézegeti a tokiói metrón zötyögve?

Ha nem kamu a kérdés - márpedig a helyesírás alapján erősen (béna) trollkodásnak tűnik -, akkor menj fel interpals-ra, ott több eséllyel találsz ázsiai sunát, mint itt.

2021. dec. 1. 08:20
 7/7 anonim válasza:

Persze, mind itt baxxx@k a rezet gyakorin, és rád várnak.


Vannak ilyen jellegű facebookos csoportok. Japán, koreai társkeresők. Badoon is sok az ázsiai.

2021. dec. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!