Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 18 éves pesg megyei lány,...

18 éves pesg megyei lány, barátot keres? :)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves lány vagyok, Budapesten tanulok és Pest megyében élek. Fiú barátot keresek, egy olyan igazi srácot, aki segít ha baj van, és per pillanat a lelkecskémet ápolja... Mielőtt valaki azt hinné, pasit keresek, van párom... Tényleg barátkozni szeretnék


2021. okt. 18. 21:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
Tehát lelki szemetes kell? Lányként mondom hogy ez így elég szánalmas.
2021. okt. 18. 21:01
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért lelkiszemetes kéne? Szimplán per pillanat nem vagyok a legvidámabb, de egy szóval se mondtam, hogy lelkiszemetest keresek. Különben is, szerintem a legszarabb dolgokat úgyse osztja meg senki egy vad idegennel
2021. okt. 18. 21:05
 3/15 anonim válasza:
Ha szeretnél írj, én meghallgatlak szívesen.
2021. okt. 18. 21:32
 4/15 anonim válasza:

Szia!

Ha esetleg nem írna fiu,én szivesen beszélgetek veled:)

17/l

2021. okt. 18. 21:35
 5/15 anonim válasza:
Szívesen megismerlek, ki vele, mi a gond? Jól tudok lelket ápolni.
2021. okt. 18. 21:39
 6/15 anonim válasza:

Segit a bajban? Apol?

A bakkod akkor mit csinal? :D


O megdug mas meg lelkizik veled, jo biznisz!

2021. okt. 18. 22:53
 7/15 anonim válasza:

Kedved hatosnak, bármilyen szimplán és szókimondóan is írta le, igaza van. A lelki ápolásban valamilyen szinten a barátodnak kéne segítenie. Elvégre ha van csajom, nem csak azért van, hogy este felugrok hozzá, hancúrozok vele az ágyban aztán majd találkozunk...


Azért ott olyasminek is kéne lennie, hogy ha valami baj van az életedben, vagy a közérzeted nem valami jó, akkor azért azt a párodnak alapból látnia kéne szerintem. Plusz, a legtermészetesebb dolognak kéne lennie, hogy minimum rákérdez és próbál segíteni - elbeszélgetni róla. Elvégre a párod. Vele pedig már csak megosztod a problémáidat...

2021. okt. 19. 01:19
 8/15 anonim válasza:

És a pasid meg mit csinál közben? Ő dug, a gyakoris srác meg majd vígasztal?

Miért vagy olyannal, aki nem elégíti ki a lelki igényeidet is?

Ez qrva gáz.

2021. okt. 19. 02:06
 9/15 A kérdező kommentje:

1. Kiírtam egy "kérdést", az oldal és ez a része erre van...

2. Nem, a párom nem csak az ágyban van velem, de képzeljétek el, van olyan ember aki szeretne barátokat.

3. Örülök, hogy nektek sose volt olyan, hogy esetleg szomorúak vagytok. Az, hogy kiírok egy kérdést és bele teszek egy olyat, hogy főleg, mert most rosszabb a hangulatom nem azt jelenti, hogy a másikat kihasználom (elvileg azért barát a barát, mert veled sír és nevet) ugyan úgy én is meghallgatom a másik baját, ha esetleg van...

2021. okt. 19. 04:53
 10/15 anonim válasza:

Ha igazán barátra vágysz, akkor nem konkretizáltad volna a nemét, hanem csak "valakit keresnél nemtől függetlenül".

De te külön fiúra hegyezted ki, ami azt jelenti, hogy a fiúk által nyújtott megnyugtatás, biztonságérzet, "segíteni a bajban" "lelkecskédet ápolni" (ahogy fogalmaztál) megoldani problémát, stb stb kell neked, amit eredetileg egy kapcsolatban kéne, hogy megkapj. Ha baráti szinten vágysz dolgokra, akkor meg nem kell a nemét meghatároznod.

Ezért csípi az érettebbek szemét.


Ha igazán "csak" meghallgatás kéne neked, akkor nem hegyezted volna így ki a dolgot fiúra és "segít ha baj van"-ra és elég lenne neked, ha lány is jelentkezne.

2021. okt. 19. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!