Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 18 éves vagyok és nem volt...

18 éves vagyok és nem volt még barátom soha ez szerintem elégé ciki a mai világba?

Figyelt kérdés
Mindenkit mondja nekem hogy ideje lenne már egy barát, leginkább a családom mondja és ez annyira zavar,úgy érzem néha hogy csak én vagyok így. Igaz egy kicsit válogatós vagyok.
2021. máj. 5. 15:52
1 2
 1/14 anonim válasza:

Az cikibb, hogy egy kérdést nem tudsz normálisan feltenni. :)

Ha te annak érzed, akkor ciki. Ha nem, akkor nem.

2021. máj. 5. 15:55
 2/14 anonim válasza:
Hát igen az cikibb hogy nem tudsz egy kérdést sem megfogalmazni :(
2021. máj. 5. 15:59
 3/14 anonim válasza:
Na megint a cikis kapcsolat nélküli kérdés. Nem, nem az, bár tényleg tanuld a magyar nyelvet, minden téren hasznos és ha jól elsajátítod nem leszel közröhej tárgya sem, mint mondjuk ezen az oldalon ha többen elolvassák majd a kérdésed. Ha értelmes és okos vagy, előbb-utóbb megtalálod a társad, ha nem vagy az tartós, kiegyensúlyozott kapcsolatod sose lesz. Az meg, hogy válogatós vagy is sokat elárul, mégpedig abból, hogy a külsőre hajtasz. Normális ember nem ezt teszi, nyilván fontos a külső, de nem az alapján kéne eldönteni hogyan állsz egy adott személyhez. És gyanítom nem csak azért nem volt még senkid, mert válogatós vagy, én inkább a személyiségedben vagy a kisugárzásodban keresném a választ.
2021. máj. 5. 16:14
 4/14 anonim válasza:
Ne izgulj Cirmike, meg fognak találni téged is a bakzó kandúrok. Annyian, hogy nem győzöd majd őket elhajtani. Válogatni nem szégyen, csak annak tartsd föl a farod amelyik megérdemli!
2021. máj. 5. 16:53
 5/14 anonim válasza:
Én itt leszek neked. Öreg vagyok, kövér és keserű. Életed legnagyobb csalódását tudom nyújtani 3 percben, ami miatt valszeg leszbikus leszel. Írj privát. :D
2021. máj. 5. 18:11
 6/14 anonim válasza:
#5 Végre egy őszinte ember, reális önértékeléssel. Becsülendő a mai világban. Kérdező! Azzal ne törődj hogy mi ciki vagy nem ciki a mai világban. Arrafelé mutatnak a trendek hogy lassan már semmi sem lesz az. Mindenkit el kell fogadni úgy ahogy van, kövéreket, bazikat, biszexeket, metroszexuálisokat, pánszexuálisokat, meg a fa$zom se tudja hogy hány féle köztes állapotot. Akkor nehogymár a szüzesség legyen ciki? 18 évesen még nem vagy egy matróna. Ha hetven évesen is szűz leszel meg lesz a háznál 101 kismacskád akik folyton teleszarják az egész kecót az ciki lesz. Nyugodj meg, a jelenlegi helyzeted nem az.
2021. máj. 5. 19:04
 7/14 anonim válasza:

Szia kedves nem ciki.

Írj privát szívesen megismernélek

2021. máj. 5. 19:18
 8/14 anonim válasza:
Cikiiiii. Írjatok már olyan állítást, amiben a ciki kifejezés megállná a helyét! Köszi!
2021. máj. 5. 22:17
 9/14 anonim válasza:

Itt vagyok én,vagy én már nem is vagyok jó?


Szerintem nincs ezzel semmi baj,majd fogsz találkozni,ha valaki megtetszik ne félj kezdeményezni,sok sikert. 🙂

2021. máj. 5. 23:30
 10/14 anonim válasza:
#4 XDD
2021. máj. 8. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!