Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 18 éves vagyok és nem volt...

18 éves vagyok és nem volt még barátom soha ez szerintem elégé ciki a mai világba?

Figyelt kérdés
Mindenkit mondja nekem hogy ideje lenne már egy barát, leginkább a családom mondja és ez annyira zavar,úgy érzem néha hogy csak én vagyok így. Igaz egy kicsit válogatós vagyok.
2021. máj. 5. 15:52
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia ha kivancsi vagy egy korodbeli velemenyere is, akkor en azt mondom neked hogy ez nem ciki, ez inkabb jo. Nekem se volt meg, es nekem is azert mert valogatos vagyok, nem jovok ossze akarkivel es igy nem is volt senki akire ügy gondoltam hogy "na ő! Ő lesz az"

Rip

De elottunk az elet, egyetem, munka, vagy akarmerre mesz, egy rakas kapcsolatod lesz ha ugy akarod es szerelmes is leszel nem egyszer.

Engem is basztattak inkabb a barataim hogy "ideje lenne mar" hogy legyen valakim, de ez faszsag, semmi kozuk nincs hozza. Ez teljes mertekben saját dolog, az en dontesem.

Volt olyan osztalytarsam aki bar nem engem, hanem a batyamat szolta le hogy 19-20 eves korara meg senkije nem volt. Akik emiatt szolnak meg masokat iszonyu felszinesek es gyerekesek.

A szuleid meg biztos varjak hogy vegre te is abba a szakaszba lepj mikor párja van valakinek es alig varjak hogy bemutasd nekik a fiudat (majd mikor lesz). Van ez igy, bar megertem ha idegesito

Bocsi a sok rizsaert, csak azert irtam hogy tudd: nagyon sok lany van meg akinek ennyi vagy tobb evesen sincs még baratja, vagyis nem volt még. És ez egyaltalan nem ciki<3

18/l

2021. máj. 8. 11:44
 12/14 anonim válasza:

Én az ilyen lányokat keresném.

De sajnos nem találom.

Lehet a kor miatt😄

40F

2021. máj. 8. 12:14
 13/14 anonim válasza:
40 évesen topon kéne lenned és 16-56-ig bárkit le kéne tudnod venned a lábáról.
2021. máj. 8. 14:30
 14/14 anonim válasza:
Jobb mintha a 3. gyerekedet várnád :D :D :D
2021. máj. 8. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!