Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna velem?

Valaki barátkozna velem?

Figyelt kérdés

Korombeli, diplomát végzett barátot keresnék.


25 éves férfi vagyok, introvertált, nagyon kevés emberi kapcsolatom van, jó formán nincs is. Olyan embert keresnék, akinek hasonlóan hozzám nincsenek erős kapcsolatai, s vevő lenne beszélgetésekre, esetleg később programokra.


Férfiak, nők egyaránt írhatnak, férfiak esetében heteroszexuális baráti kapcsolatot értek a félreértések elkerülése végett. Illetve mindenképp felnőtt önálló emberekkel ismerkednék, nem olyanokkal akik "sikertelenek, céltalanok", nem egy másik mélyponton lévő embert keresek.


Alapvetően értelmes, érzelmes embernek gondolom magam, de aláírom, hogy hozzám kell egyfajta hozzáállás. Hiperérzékenyek ne is keressenek, ám nem igazán szeretek senkit sem bántani, de acélos véleményem van. Ezért is lenne jó valaki, aki akár ki is mozdít a kis buborékomból. Egyébként sok minden érdekel, sok minden nem, de alapvetően tényleg egy nagyon jó szándékú embernek tartom magam, szavahihetőnek, illetve olyannak akiben teljes mértékben meg lehet bízni, akit gond esetén hajnali 1-kor is lehet hívni.


Ha valakit "érdeklek", akkor szívesen várom a megkeresést :)


2021. okt. 15. 21:08
1 2
 11/15 anonim válasza:
Egyetemet végzett, és diplomát szerzett, vagy kapott, nem ? Diplomát hogy lehet végezni?:)
2021. okt. 16. 12:51
 12/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz megfogalmazásért kedves #11-es :)
2021. okt. 16. 12:53
 13/15 anonim válasza:
Te vitázni vagy gyalázni szeretnél?
2021. dec. 5. 15:35
 14/15 A kérdező kommentje:
Az utóbbi feltételezést nem is értem, az előbbit pedig nem is írtam, hogy igényem lenne rá, de nincs problémám a vitákkal, amennyiben azok normálisak.
2021. dec. 5. 16:36
 15/15 anonim válasza:
én ösmerkedem veled. Plejádokhoz mit szólsz?
2021. dec. 6. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!