Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok barátkozni valaki...

Lányok barátkozni valaki Székesfehérvár és környékéről? 20F

Figyelt kérdés

Beszélgetésre, esetleg találkozgatás céljából keresek haveri/baráti szinten lányokat (18-20 év között), mivel suli közbe eléggé megnőtt a szabadidőm és így gyakran nincs kivel lógni. Nem azért írom ki, mert kell barátnő, hanem inkább azért, hogy jól akarom érezni magamat mások társaságában és kitörni ebből a monoton otthonülős életmódból (egy jó pár hónapja elkezdtem csavarogni a belvárosba sétálni, vagy körbenézni mizujság van stb.)


Magamról annyit, hogy 187 cm vagyok, karcsú fitt vagyok. Kondizni, futni szoktam ha rám jön a feszkó. Szeretek inni (Jäger, sör, vodka bármi, de csakis mértékkel xd), valamint dohányozni nem dohányzok.


Ha úgy érzed, felketettem az érdeklődésedet, akkor azt privátba várom, mert a public üzenetet nem nézem a trollok végett.



2021. okt. 4. 15:26
 1/1 anonim válasza:

Engem erdekel


23 L

2021. okt. 5. 05:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!