Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna velem?

Valaki barátkozna velem?

Figyelt kérdés

Korombeli, diplomát végzett barátot keresnék.


25 éves férfi vagyok, introvertált, nagyon kevés emberi kapcsolatom van, jó formán nincs is. Olyan embert keresnék, akinek hasonlóan hozzám nincsenek erős kapcsolatai, s vevő lenne beszélgetésekre, esetleg később programokra.


Férfiak, nők egyaránt írhatnak, férfiak esetében heteroszexuális baráti kapcsolatot értek a félreértések elkerülése végett. Illetve mindenképp felnőtt önálló emberekkel ismerkednék, nem olyanokkal akik "sikertelenek, céltalanok", nem egy másik mélyponton lévő embert keresek.


Alapvetően értelmes, érzelmes embernek gondolom magam, de aláírom, hogy hozzám kell egyfajta hozzáállás. Hiperérzékenyek ne is keressenek, ám nem igazán szeretek senkit sem bántani, de acélos véleményem van. Ezért is lenne jó valaki, aki akár ki is mozdít a kis buborékomból. Egyébként sok minden érdekel, sok minden nem, de alapvetően tényleg egy nagyon jó szándékú embernek tartom magam, szavahihetőnek, illetve olyannak akiben teljes mértékben meg lehet bízni, akit gond esetén hajnali 1-kor is lehet hívni.


Ha valakit "érdeklek", akkor szívesen várom a megkeresést :)


2021. okt. 15. 21:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
S kimaradt egy fontos info, budapesti vagyok így célszerű lenne olyannal ismerkedni, aki szintén a közelben él.
2021. okt. 15. 21:09
 2/15 anonim válasza:

Én is eléggé introvertált vagyok, szívesen barátkoznék veled, de egyrészt Budapesttől messze élek, másrészt pedig csak 20 éves vagyok.


Mindenesetre sok sikert kívánok. :)


20/F

2021. okt. 15. 22:30
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen gond, hogy 20 vagy, az gáz, hogy messze laksz, de tőlem beszélgethetünk.
2021. okt. 15. 22:38
 4/15 anonim válasza:

"diplomát végzett barátot keresek"

ez komolyan követelmény ha valaki a barátod akar lenni?

röhej felsőfokon:D

hahó diploma nélküliek, rossz barátok vagytok :/

istenem..

2021. okt. 15. 23:46
 5/15 anonim válasza:
Neked milyen diplomád van?
2021. okt. 16. 00:06
 6/15 A kérdező kommentje:

#4

Ez azért van, mert szerintem fontos a diploma.

Aztán ha előjön ez a téma és előjön, akkor kezdődik a "nem diplomás" részéről, a nagy beszéd, hogy "attól, hogy diplomás, még lehet egy villanykörtét sem tud becsavarni" és a hasonlók, ahol még én vagyok lenézve. Na nekem, ehhez semmi kedvem nincs. Én nem nézek le senkit, de sokszor nem bírják elviselni ezt a témát az emberek, tökéletes bizonyíték, hogy neked is meg kellett jegyezned :)


Jobban kijövök a "tanult" emberekkel, mert nem tudom egyeztetni a világszemléletem egy gyári munkással, mert nyilvánvalóan teljesen máshogy állunk az élethez. Nem lenézem, nem kevesebbre tartom, csak egyszerűen nem közös a szemléletünk. A falusi nagyapámmal sem tudtam még csak iskolai dolgokról sem beszélni, mert még csak érettségije sem volt, két külön világ a kettő. Egyik sem jobb, rosszabb, csak más. Nem értem, miért ne szűkíthetném le a keresésem ezzel a kritériummal?


#5

Beszélgetés közben kiderülhet :)

2021. okt. 16. 01:04
 7/15 anonim válasza:
írj rám
2021. okt. 16. 05:11
 8/15 anonim válasza:
Öh, mert a "buta" gyári munkás és az "okos" diplomás között nincs átmenet? Jó tudni hogy hogy egy tanulatlan paraszt vagyok csak mert nem vágyok diplomára 🙄
2021. okt. 16. 08:12
 9/15 A kérdező kommentje:
Én tökre nem ezt mondtam, de ha nem tudod túl tenni a frusztráltságodon magad sajnálom. Tökéletesen bizonyítod, amiről beszélek.
2021. okt. 16. 08:34
 10/15 anonim válasza:
Nem vagyok frusztrált, de végülis nem tőlem veszed el a lehetőségeket, hanem magadtól ezzel a hozzáállással.
2021. okt. 16. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!