Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki mi jót csinál? Hogy telt a...

Ki mi jót csinál? Hogy telt a napotok?

Figyelt kérdés
Ha szeretnel irhatsz persze😴😅😅
2021. okt. 11. 23:23
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

10-es válaszoló:


Csak egy kevés dolog oldódott meg, de ez még nem jelenti azt, hogy minden annyira napfényes.


Ismeretségeim java része nem igazán támogató közeg, ha komolyabb bajban lennék. Még az ügyvédemre sem igazán számíthatok. Pedig úgy tűnt eleinte.


Túlnyomórészt egyházi ismeretségeim vannak, akik csak a korlátaik szerint tudnak úgy-ahogy a "segítségemre" lenni. Volt aki TÉNYLEG NAGYON KOMOLYAN tudott segíteni, de már megöregedett. Sokat alszik és nagyothalló lett.


Innen a gyakoriról pedig olyan személyekkel találkoztam eddig, akikben nem tudok megbízni sehogy sem (egyetlen egy barátnőt kivéve.)


Rokonaimmal a legkülönbözőbb okokból nem sikerül a folyamatos kapcsolattartás. Hiába minden ígéret.

2021. okt. 12. 07:49
 12/32 anonim válasza:

Ŕrtelek! "egyházi ismeretségeim vannak," az nagyon jó!



Innen barátnő?

2021. okt. 12. 07:53
 13/32 anonim válasza:

Igen. Lelkiismeretesen keres telefonon, ha van valamennyi szabadideje. De most nagyon elfoglalt, mert új munkája van és éppen "betanuló" időszaka van. Ritkábbak a táv érintkezések is.


Volt, hogy egy nap akár kétszer, háromszor is hívhattam, vagy Ő keresett többször. Nagyon fel tudja dobni a kedélyállapotomat.


Február vége óta tart az ismeretség és szeptember 29.-én volt az első személyes találkozó. (Vidékről jött.)


Én is nő vagyok és egyidősek vagyunk majdnem - hat hónap van az Ő javára.

2021. okt. 12. 08:01
 14/32 anonim válasza:

Hát én sajnos itt lányt még nem találtam, csak kamust!


Lelkitársat sem találtam!

2021. okt. 12. 08:03
 15/32 anonim válasza:
Nehezen indult, korán keltem fölöslegesen, aztán jól ment, jó lett a vége. Még egy online oktatás, aztán alvás.
2021. okt. 12. 19:48
 16/32 A kérdező kommentje:
Velem unalom van mint mindig
2021. okt. 12. 23:18
 17/32 A kérdező kommentje:
14esnek nyugi itt se talalsz jobb lanyokat, ritka az ilyen😀
2021. okt. 12. 23:19
 18/32 A kérdező kommentje:
Tegnap dobtam a baratnomet, mert gyakorlatilag meg ette a husomat! Minden baja volt neki, ha sokat alszok az baj, ha cigizek az baj, ha netán el megyek boltba már akkor ittam, mondtam hogy ne, hagyjuk egymast😀
2021. okt. 12. 23:21
 19/32 anonim válasza:

Tegnap szabadnapom volt.


Csináltam olyan dolgokat is, amiket nem szoktam, vagy csak ritkán. :)

Reggel elbicajoztam a legközelebbi "négy betűsbe". Bevásároltam édes cuccokat reggelire. Vettem piát meg nasit. (Na ezeket mind NAGYON ritkán)

Gyakorlatilag egész nap kockultam. Még elmentem gyalog felrakni egy mixet (évben 1x), ami sajnos bebukott...

Ledaráltam a Squid Game-t, mert ajánlották. Hát, baromi kemény volt. (igen, meg is könnyeztem párszor) Cicóztam, foci managereztem. Számítottam rá, hogy húgomék (párja, gyerek, anyum) lejönnek, mert tavaly is megleptek, de közben anyum írt messengeren, hogy húgom autója K.O. Még írtam is vissza bolondos emojikkal megtűzdelve, hogy baromi gagyi duma, tavaly is vmi hasonló terelőszöveg után leptek meg. :DD

Vártam őket, nem jöttek. Én meg már becidereztem (na ezt sem szoktam) a rendelt kajám mellé, szóval kocsiba nem ülök, vonatozni meg végigbékávézni nem volt kedvem a tegnapot. (60pár km)


Aztán késő este húgi sorolta miket kell kocsiján megjavítani, mert életveszély... Akkor lett egy kis lelkifurkám. :(


Tegnapi nap is sokat elmélkedtem és arra jutottam, hogy tanultam megint... Például nem szabad erőltetni a szerencsejátékot, még évente 1x sem. :)

Illetve nem lehetek a világ közepe, még akkor sem, ha tegnapi nap a (sokadik) születésnapom volt. :) Vannak fontosabb dolgok amik közbe jöhetnek... Csak így egyedül voltam. Még a cicám is végigszundizta a napot. :))


Ma ma meló. :)

Kitartást mindenkinek!

2021. okt. 13. 08:42
 20/32 anonim válasza:
Beteg voltam vagyok ma
2021. okt. 13. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!