Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúknak, férfiaknak szól a...

Fiúknak, férfiaknak szól a kérdés. Ti szoktatok úgy barátkozni lányokkal, nőkkel, hogy nincs semmi hátsó szándékotok? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem jut eszetekbe az, hogy ebből lehet szex és/vagy kapcsolat.

2021. szept. 19. 20:28
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Nem barátkozok lányokkal, ha nem szeretnék tőle kapcsolatot, vagy szimplán csak nem akarok vele lefeküdni, akkor nem kezdek vele ismerkedni.
2021. szept. 19. 22:50
 12/27 Gymnospermatophyta válasza:

Persze. :) A barátkozás az barátkozás, nem szex és nem is kapcsolat.

Ha tetszik valami rajt nem mondom, hogy nem nézek oda 1x-1x, de max ennyi.

Hátsó szándékom nem nagyon van...



27/f (de 5 és 20 évvel ez előtt is ugyan így gondoltam volna)

2021. szept. 20. 01:02
 13/27 anonim válasza:
Igen, vannak is lány barátaim, jobban tudok beszélgetni velük mint a fiúkkal, sokkal nyitottabbak.
2021. szept. 20. 08:53
 14/27 anonim válasza:
Volt rá példa, de egy idő után csak előjött az a hátsó szándék, és tönkre tett mindent.
2021. szept. 20. 12:00
 15/27 anonim válasza:

Próbálnék...

F47.

2021. szept. 20. 13:19
 16/27 anonim válasza:

Igen, előfordul. Főleg, hogy házas vagyok.:)

36

2021. szept. 20. 13:22
 17/27 Mathus válasza:

Igen. Nem célszerű másképp. Megfelelő online felület kell hozzá.

45F

2021. szept. 20. 13:54
 18/27 anonim válasza:

Igen szoktam hátsó szándék nélkűl! :)

Van is 1-2 nagyon jó lány barátom már vagy 7-8éve. :)

24/F

2021. szept. 20. 14:01
 19/27 anonim válasza:
Igen. Sőt, akik nem tetszenek, velük jobban is tudok, nem vagyok zavarban mellettük. De ha tetszik, akkor sem feltétlen akarok tőle bármit is, bár potenciálisan mindig nagy esély van arra, hogy változni fognak a dolgok. De ez a barátkozás elég sokféleképpen kialakulhat. Egyik haverom barátnője, felesége, munkatárs, egyetemi csoporttárs, valami közös tevékenység alapján, stb. De azért teljesen idegen emberhez nem megyek oda azért mert barátkozni szeretnék. Sajnos sokan félreérthetik a szituációt, de szerintem semmi gáz nincs benne. Én azért szoktam tartani a távolságot, ha pedig észlelem, egyértelműen jelzem a másik fél felé direkt vagy indirekt módon. Ha valakitől nagyon szeretnéd megtudni, próbáld rávezetni a témára. Ha pedig nem vagy gátlásos, kérdezz rá, viszont hirtelenjében nem biztos, hogy igaz választ fogsz kapni. Mindenesetre, ha egyedülálló vagyok és van egy olyan lány, aki tetszik, barátkozok vele, ha nem is szex vagy kapcsolat volt a kezdeti cél, jó eséllyel elkerülhetetlen módon azzá válik. Innentől kezdve a másikon múlik, hogy többről lesz-e szó vagy sem. 24f
2021. szept. 20. 14:22
 20/27 anonim válasza:

Csak ha foglalt, illetve külsőre nem jön be. Alapból nekem a hátsó szándékom a komoly kapcsolat keresése lenne

20/F

2021. szept. 20. 15:03
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!