Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki Veszprémből barátkozna?

Valaki Veszprémből barátkozna?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Reméltem találok itt valakit Veszprémből akivel összebarátkozhatnék.


Sajnos nem sok barátom akad. Azért szeretnék a környékről, hogy ha jóban leszünk virtuálisan akkor könnyű legyen összehozni egy találkát.


Főleg a korosztályomból keresnék valakit. Nem társkereső poszt.


Magamról röviden: nem vagyok egy buliba járó típus, kicsit nehezen illeszkedek be a közösségekbe.

Szeretem a Japán kultúrát, nyelvet, animéket és minden mást is.

Szeretek bohókás dolgokat csinálni, sokat nevetni, szórakozni, de a partiállatokhoz képest azért visszafogottan.

Nagyon érzékeny vagyok, könnyen elsírom magam. Elég őszintének tartom magam, és szinte mindig kimondom amit gondolok.


Ha szimpatikus vagyok, írj nyugodtan, mindenkinek szép napot 🌞🌜😊


2021. szept. 10. 02:16
 1/7 anonim válasza:

Sportolj valamit szerintem. Nekem ott mindig konnyebben ment az ismerkedes-baratkozas.

Es meg jot is tesz.

2021. szept. 10. 06:27
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdtem bele, de valahogy nem tudok összeismerkedni az emberekkel csak így, mindenki elvan magának 😦
2021. szept. 10. 19:44
 3/7 anonim válasza:

Adj neki egy kis időt.

Nem tudom, hogy mit sportolsz, de ha olyan, hogy párban is kell gyakorolni, nyugodtan kezdeményezhetsz beszelgetest. Pl "te régóta jársz ide?", stb. Akivel könnyen megy a beszelgetes, arra erdemes figyelni, vele lehet baratsag idovel.


Bocs, hogy csak ilyen altalanos tippeket irok, csak en mar oreg vagyok, es irtad, hogy korosztalyodbeliek irasat varod, szoval csak ennyit tudok segiteni.

Nekem a sport vált be a legjobban, mert ott már rögtön adott a közös erdeklodes. Amugy ha mar japánt írtad, egy kendo edzés biztosan tetszene, elvegre japan harcmuveszet, rengeteg japan szoval amit meg kell tanulni.


Ha ez nem, akkor maradhatna az iskola. Csak van legalabb 1 ember, aki szimpatikus.


Ha esetleg szekalnak, akkor irj. A heten olvastam a hirekben azt a sracot, aki butasagot csinalt, mert piszkaltak. A sajat piszkaloimat mar nem tudom megbosszulni, de masnak szivesen segitek lerendezni.

2021. szept. 10. 20:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Suliba már nem járok, több okból is. De jelenleg japánt tanulok, ott van pár ember akivel jóban vagyok, de valahogy szorosabb barátságot nem tudtam kialakítani.
2021. szept. 10. 20:30
 5/7 anonim válasza:

Próbáltál?


Pl animes tárgya (tolltartója, pólója) nincs valakinek?

Akkor meg lehet dicserni, meg megkerdezni, hogy melyiket szereti, hú az jó, de látta e már ezt vagy azt stb

2021. szept. 10. 20:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszélgetek velük meg nem érzem feszülten magam, csak valahogy nem sikerült mély barátságot kialakítani. De chatelünk is, meg minden,ezzel semmi baj.
2021. szept. 10. 21:38
 7/7 Firedoom válasza:
Hali, ha a 24 év még korosztálynak számít és továbbra is releváns a poszt akkor szívesen beszélgetnek veled.
2021. okt. 1. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!