Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van-e valakinek kedve beszélge...

Van-e valakinek kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sose éreztem azt, hogy nekem gondom lenne azzal, hogy ismerkedjek vagy barátokat szerezzek. Viszont most történt egy-két nagyobb változás az életemben és nincs akivel rendszeresen beszélgessek. Számomra esténként az a kikapcsolódás, hogy valakivel megosztom a dolgaimat és ő is velem amit szeretne, én így töltődöm fel. Szerintem értelmes vagyok (nem akarok nagyképű lenni), tudok komoly témákról beszélni és mindennapi dolgokról is de vicces is tudok lenni, bár itt meg kell jegyeznem, hogy nem mindenkinek jön be a humorom. Ha van kedved nyugodtan írj, bárkivel szívesen beszélek és csak örülök annak ha valaki nyitott erre. Még annyi, hogy ez az első kérdésem itt, szóval ha valami hülyeséget írtam vagy valami fontosat nem említettem meg ami ehhez kapcsolódik akkor nyugodtan szóljatok rám. Köszönöm azt is ha csak elolvastad! (18/F)

2021. szept. 9. 21:11
 1/7 anonim válasza:
szia én már többször próbálkoztam de pár üzi után nem válaszoltak. Remélem neked sikerül
2021. szept. 9. 21:18
 2/7 anonim válasza:

Szia! 🙂

Szépen írtad az első kérdésedet!

Dicséret képpen! 😊

2021. szept. 9. 21:20
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem van. 17/F.

2021. szept. 9. 21:29
 4/7 anonim válasza:
hol laksz?
2021. szept. 9. 22:12
 5/7 anonim válasza:
Írhatsz ha van kedved
2021. szept. 10. 13:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a választ! Azért meg elnézést kérek, hogy csak most reagálok rá de közbe jött pár dolog a héten. 1-es és a 2-es válaszolónak köszönöm szépen. 4-es kérdésre válaszolva Budapesten lakok. A többieknek meg írok ha van még kedvük beszélni. :)
2021. szept. 13. 13:43
 7/7 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha még aktuális. :)
2021. szept. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!