Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy menjek oda beszélgetni...

Hogy menjek oda beszélgetni az új osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
Ma volt az első nap gimibe, de az osztálytársaim 90%-a csöndben ültek, nem köszöntek senkinek, akit nem ismertek, meg én se igazán nekik. Így nekem is rossz érzésem volt, azt hittem beszélgetni fogunk sokat sok mindenkivel. Szerintem ők se nagyon élvezték ezt. Holnap majd szerintem ilyen ismerkedős programok lesznek osztályfőnökkel. Egy fiú, akinek nyáron írtam, ő mellém ült, de szünetekben a régi barátaival hülyéskedett, szóval nem tudtam sokat beszélni vele se. Hogy kezdjek el beszélgetni valakivel? Fiúként lányhoz is mehetek, nem értené félre? Nektek milyeb volt az első napotok középsuliban?

2021. szept. 1. 19:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én 3 éve kezdtem a középsulit de nekem is hasonló volt az első napom - kb. senki sem mert megszólalni, mindenki csak nézett össze-vissza, leszámítva néhány embert akik a hátsó padban szórakoztak. Nagyjából így telt az első hét, aztán szépen lassan kialakultak a kisebb baráti körök meg úgyahogy az osztályközösség is. Pár hónap után már mindenki barátja volt mindenkinek, igazából csak az elején furcsa, amikor még azt se tudjuk ki van kivel meg mi merre hány méter, de ez majd idővel alakul. Én nem nagyon aggódnék emiatt.. :)
2021. szept. 2. 15:27
 12/12 anonim válasza:
Első nap anno gimibe úgy eltévedtem, hogy nem találtam be / vissza a termünkbe az első heten mindenki szerencsetlen nálunk is így volt :D eleinte fura aztán idővel már jobb lesz a hangulat :D nyugi :D menj beszelgess probald megjegyezni a neveket, csajoktol sem kell felni!
2021. szept. 2. 19:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!