Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy menjek oda beszélgetni...

Hogy menjek oda beszélgetni az új osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
Ma volt az első nap gimibe, de az osztálytársaim 90%-a csöndben ültek, nem köszöntek senkinek, akit nem ismertek, meg én se igazán nekik. Így nekem is rossz érzésem volt, azt hittem beszélgetni fogunk sokat sok mindenkivel. Szerintem ők se nagyon élvezték ezt. Holnap majd szerintem ilyen ismerkedős programok lesznek osztályfőnökkel. Egy fiú, akinek nyáron írtam, ő mellém ült, de szünetekben a régi barátaival hülyéskedett, szóval nem tudtam sokat beszélni vele se. Hogy kezdjek el beszélgetni valakivel? Fiúként lányhoz is mehetek, nem értené félre? Nektek milyeb volt az első napotok középsuliban?

2021. szept. 1. 19:24
1 2
 1/12 anonim válasza:

Mehetsz lányhoz is. Én full fiú osztályban vagyok egyetlen lány, mit meg nem adnék hogy ne tartsanak tőlem :DD

Amúgy bátorság. Ülj oda valaki mellé meg ilyenek. Mondjuk mondani könnyű én félős vagyok ehhez is :D de értékeltem mikor ilyen történt

2021. szept. 1. 19:30
 2/12 anonim válasza:

Szerintem nem kell erőltetni a dolgokat. Én is gimnáziumba jártam, pontosan emlékszek az első napra még kilencedikben. Az osztály nagy része csendben ült, még enni sem mertünk!(≧▽≦) kivétel volt néhány fiú, akik kicsit hülyéskedtek, sőt mókáztak már a legelső nap, de szinte ugyanez ment a négy év alatt.

Tehát félni nem kell, ha normális osztálytársaid vannak, idővel egy jó osztályközösség valamint barátságok fognak kialakulni ☆ミ

2021. szept. 1. 19:42
 3/12 anonim válasza:
Szia én is most lettem középsulis és én is rettegek a holnaptól,de figyelj menj oda valakihez aki egyedül ül és kezdj el vele beszélgetni hidd el örülni fog neki ,mosolyogj mindenkivel jaés jegyezd meg a neveket az is jó pont :). Tudom nehéz ,de kitartást :)
2021. szept. 1. 19:45
 4/12 anonim válasza:
Az mondjuk elég gáz, ha nem is köszöntök egymásnak.
2021. szept. 1. 19:47
 5/12 anonim válasza:
Kapásból 3 ember aki 16 év alatt van és úgy regisztrált az oldalra...
2021. szept. 1. 19:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Az nem biztos. 16 évesen is lehet gimibe menni!
2021. szept. 1. 19:54
 7/12 anonim válasza:
Ja
2021. szept. 1. 20:13
 8/12 anonim válasza:

Hát ha megbuktatok akkor igen

Jelentve moderátornak!

2021. szept. 1. 20:19
 9/12 anonim válasza:
Én emlékszem 3 évvel ezelőttre mikor még kilencedikes voltam..Nekem fura volt elsőnek, viccelődtek nevedgéltek az órákon nem tudtam figyelni magamba meg jezus.. hova jöttem én. De aztán kialakúlt minden hét egyre jobb lett és megszoktam. Kb 1 hónap allatt meg is szoktam az egészet mostmár csak nevetek ezen akkoriban meg gyomoridegem volt, még enni sem tudtam, többször haza kéreszkedtem mert bepánikoltam de kialakúlt, igaz az osztályközösség nem a legjobb de az már nem érdekel. Nyugi, kifog alakúlni neked is, hidd el nekem is szokatlan volt, nagyon is.
2021. szept. 1. 20:26
 10/12 anonim válasza:
#8 most neked mi a bajod, miért kell jelenti? Honnan tudod, h vki hány évesen megy gimibe? Nem írták a korukat, feltételezés alapján még nem követtek el szabályszegést. Egyébként, ha tiltják a felhadználókat, ki fogja az oldalt látogatni?
2021. szept. 2. 01:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!