Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kezeltétek a beilleszke...

Hogyan kezeltétek a beilleszkedést amikor egy új osztályba mentetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 10:24
 1/3 anonim válasza:

Ez osztály függő. Én 9. után iskolát váltottam. Féltem mi lesz, mert új városba is költöztünk. Tehát ez a teljesen egyedül érzés.

Hát barátaim nem lettek a nyár alatt, mert a hely megismerésén fáradoztam. Aztán jött a szeptember. Nagyon nagyon szerencsén volt. Befogadóak voltak. Már kialakultak a klikkek, de nem voltam sehonnan se kiközösítve. Végül 5. éven már azt is elfelejtették, hogy 9.-ben nem voltam az osztály része. Szóval tényleg a közösségen múlik az egész, mert nem vagyok a barátkozós tipus és inkább introvertált vagyok mint extrovertált.

Egyébként ha találsz hasonló érdeklődésű embereket, akkor nem lesz gond.

2021. aug. 30. 10:47
 2/3 anonim válasza:
Nekem nem volt szerencsém az osztályommal. 8.-tól jártam új osztályba. Azzal próbálkoztam, hogy megmutattam, hogy engem mi érdekel (képregények, rajzolás, kreatív írás stb.), de az osztály nagy része ezeket gáz hobbiknak gondolta és csúfolódni kezdtek velem, velük így értelemszerűen nem is akartam ezek után barátkozni. A normálisabb, nem csúfolódó emberekkel meg próbáltunk összemelegedni, de mivel teljesen más dolgok iránt érdeklődtünk, nem lett meg annyira a közös hang, hogy barátokká váljunk. Úgyhogy az osztályból nem voltam úgy igazán jóban senkivel. A tanárok elég furán kezelték a dolgot, mert csak annyit láttak az egészből, hogy engem az osztály nagy része kifejezetten utál, a többiek meg csak nem foglalkoznak velem, és folyton erőltették, hogy illeszkedjek be, meg minden. Pedig valójában soha nem voltam magányos, az alattam lévő évfolyam egyik osztályába járt egy gyerek, akivel legjobb barátok voltunk szinte végig középiskola alatt, illetve iskolán kívüli közösségekből (egyházi kórus, sportedzés) is voltak barátaim.
2021. aug. 30. 11:09
 3/3 anonim válasza:

Sodródtam az árral, különösebben nem csináltam semmit, önmagam adtam és azzal kezdtem el barátkozni, aki hozzám szólt. Így idei ballagásomig a cirka 30 fős osztályból 3-4 olyan ember lett akivel barátok lettünk, a többi emberrel 4 éven keresztül szinte semennyit sem beszéltem.


Jo dolog introvertáltnak lenni:)

2021. aug. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!