Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy lehet gyorsabban beillesz...

Hogy lehet gyorsabban beilleszkedni egy osztályba?

Figyelt kérdés
Új iskolába megyek és kirekesztve érzem magam. Mindenki ismeri egymást, de én senkit életemben nem láttam. Mindenki sportoló, csak én nem.

2020. aug. 30. 19:03
 1/7 anonim válasza:
Verd meg a legvagányabb, legtrendibb, legnépszerūbb gyereket és imádni fognak.
2020. aug. 30. 19:11
 2/7 anonim válasza:
Kezdj el beszélgetni a körülötted ülőkkel. De van rá azért esély, hogy ők is nyitnak majd feléd, mert mindig kíváncsiak az új emberekre is. Nem mondom, hogy mindenki, de azért néhányan biztosan lesznek. Van kedvenc sportagad? Kedvenc csapatod? Kedvenc játékos, bármi, ami sporttal kapcsolatos? Biztosan lesz olyan, akivel ilyen témáról fogsz tudni beszélgetni. A többi pedig majd alakul. Hajrá és ne bujd egész nap a telefonod ott :)
2020. aug. 30. 19:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #2!
2020. aug. 30. 19:47
 4/7 anonim válasza:
Ne add el az egyéniséged csakhogy beilleszkedj!
2020. aug. 30. 20:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy 2 havert és egy barátot már szereztem, de a többiekkel senkivel sincs semmi közös. Itt a fiúk nagyrésze egy tapló.
2020. aug. 30. 20:36
 6/7 anonim válasza:
Ne parázz rá legyél nyitott, mosolyogj sokat. Ha már jóban vagy egy pár emberrel valószínű úgyis bemutatnak az ő barátaiknak is.
2020. aug. 30. 23:33
 7/7 anonim válasza:
Ne akarj görcsösen beilleszkedni, csak legyél nyitott a lehetőségekre. Figyelj oda a többiekre, legyél segítőkész, és nyugodtan kérj segítséget te is másoktól, ha kell, úgy is elkezdodhet az ismerkedés.
2020. szept. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!