Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve barátkozni?

Valakinek nincs kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Sok a felszínes semmit nem érő kapcsolatom. Kevés igaz barátságom van, de őket mind innen ismertem meg, szóval gondoltam teszek egy próbát, hátha találok még olyan embereket.


Kérlek akkor írj csak ha szeretsz beszgetni hosszasan és nem merül ki a kommunikációd a "szia, mizunál"


19/L



2021. aug. 27. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim válasza:

Ha ezek után is azt mondod, hogy én vagyok a bunkó, akkor ahhoz is csak gratulálni tudok... Ásd el magad inkább...


Nem hogy leírtad volna, hogy nem tetszett a beszélgetés, pedig ahhoz képest elég hosszasan beszélgettünk, inkább fel sem jössz, arra fogva, hogy neked van életed... Ami lehet igaz is, de ez nyilván nem jelenti azt, hogy a telefonodat egész álló nap elő sem veszed...


Várom a következő magányra utaló kérdésedet, ha ennyire lesz@rod azokat, akikkel beszélsz, akkor magányos is maradsz, hiába írsz ki még ide nem tudom én hány ismerkedős kérdést... Kicsit gondolkozz már el magadon légyszíves.

2021. aug. 31. 18:58
 52/68 anonim válasza:
Tudod kérdező, a te fajtád miatt ítélkezik itt sok férfi, hogy nem lehet velük ismerkedni, és tudod mit? Teljesen igazuk is van! Ghostingolni az mindenkinek megy, de normálisan megbeszélni a dolgokat, na az már nem. Ahhoz nektek már egy kis agy is kellene.
2021. aug. 31. 19:00
 53/68 anonim válasza:

Hát ezek után nekem sem kellesz. Nem illik igy beszélni senkivel sem, bármilyen dühös is vagy.


Pussz,

Andi

2021. aug. 31. 19:00
 54/68 anonim válasza:
Nyilván én vagyok a hülye f@sz... Köszönöm, én ebből nem kérek... Elég toxikus egy ember lehetsz, nem gondolod, hogy ez az oka a magányodnak? Ha kicsit magadba néznél, annak nagyon örülnék...
2021. aug. 31. 19:03
 55/68 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de még én vagyok a toxikus? Te nem hagysz békén már egy ideje. Nem igaz hogy nem találsz valaki mást akinek irogathatsz. Én veled ellentétben nem foglak bántani, de azért elgondolkodnék a helyedben, hogy nincs jobb dolgod mint gyakorin vadidegeneket osztani. Nem azért tiltottalak le mert nem tudtunk jól kommunikálni, hanem azért mert bunkó voltál. Szerintem páran alá tudják támasztani hogy nem kamu a kérdés mert ha időm engedi igyekszem mindenkinek válaszolni. De szerintem teljesen érthető ha az ember munka után hulla fáradtan hazaesik és még egyéb dolgai is vannak akkor nem az lesz az első hogy fellépjen gyakorira és válaszolgasson mindenkinek. Viszont szeretnék új embereket megismerni és olyan emberre úgysincs szükségem aki problémázik azon hogy nem írok vissza gyakran.

Úgyis ha jó kommunikációs partner és áttérünk messengerre akkor majd gyakrabban beszélünk. Erről ennyit, részemről az értelmetlen vita lezárva.

2021. aug. 31. 19:15
 56/68 anonim válasza:
Nekem írsz egy üzit?:) Én nem foglak csesztetni, ha nem irsz vissza, hétköznap általában én is a munkával meg a saját dolgaimmal vagyok elfoglalva:)
2021. aug. 31. 19:19
 57/68 anonim válasza:

Nem értelmetlen a vita részemről, de mint írtam, női logikán nem tudok sajnos változtatni.


Írj ki még ilyen kérdéseket, sok sikert! Amúgy vicces, hogy most is elég gyorsan sikerült válaszolnod, máskor meg egy hétig fel sem jössz, elvégre ismerkedni akarsz...

2021. aug. 31. 19:22
 58/68 anonim válasza:

Nem is fogok mást keresni innen, mivel te, és a hozzád hasonlók elvették a kedvem tőle, ezt csak saját magadnak köszönheted.


Akinek néhány perce nincs arra, hogy naponta felnézzen ide, az ne ismerkedjen, ilyen egyszerű. Legyél ugyanolyan magányos, nem veszed észre, hogy toxikus vagy, folyton csak magadról beszélsz, így magányos is maradsz, ha csak úgy elengeded innen az embereket.

2021. aug. 31. 19:25
 59/68 anonim válasza:
Nem hiszem el, hogy nem akarod észrevenni, hogy te vagy az oka ennek a bicskanyitogató stílusomnak...
2021. aug. 31. 19:26
 60/68 anonim válasza:
na megjött az újabb hullám:D
2021. aug. 31. 20:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!