Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve barátkozni?

Valakinek nincs kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Sok a felszínes semmit nem érő kapcsolatom. Kevés igaz barátságom van, de őket mind innen ismertem meg, szóval gondoltam teszek egy próbát, hátha találok még olyan embereket.


Kérlek akkor írj csak ha szeretsz beszgetni hosszasan és nem merül ki a kommunikációd a "szia, mizunál"


19/L



2021. aug. 27. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim válasza:
Csak ne keverd össze más lánnyal, mert ugy jársz, mint most, ostoba!
2021. aug. 30. 20:16
 42/68 anonim válasza:
Maradjatok már :D
2021. aug. 30. 20:18
 43/68 anonim válasza:
Te most miért szólsz bele? Január óta elcseszted a lánnyal, aztán most még mindig hajtasz rá? Én most hétvégén találkoztam vele.
2021. aug. 30. 20:19
 44/68 anonim válasza:
Kérdező, leszel ma még itt, vagy felejtsem el végleg ezt az egészet? Elvégre barátkozni szeretnél...
2021. aug. 30. 20:28
 45/68 anonim válasza:
mi megy itt:D de ilyen hullámokban, egy napig semmi utána több oldalnyi felelet, utána meg törlés, és kezdődik elölről:D
2021. aug. 30. 20:35
 46/68 anonim válasza:
???
2021. aug. 31. 15:13
 47/68 A kérdező kommentje:

#44

Tudom ki vagy már. Annó volt indokom letiltani, bunkóztál csak mert nem írtam vissza pár napig (MERT VAN ÉLETEM ÉS NEM ITT LÓGOK EGÉSZ NAP) A kommunikáció is 0 volt szóval nem tartok igényt a megbeszélésre, ne haragudj.

Biztos van más is aki szívesen barátkoznak veled, de nekem ez a stílus sok

2021. aug. 31. 16:35
 48/68 anonim válasza:

Szia


44es, tetszik a kitartasod. Ha szeretnéd,ismerkedhetünk.


Pussz ,

Andi

2021. aug. 31. 16:59
 49/68 anonim válasza:

Kérdező.


Tudom, hogy van életed. DE HA EGYIK NAP TÖK JÓL ELBESZÉLGETSZ A MÁSIKKAL, AKKOR MIÉRT TŰNSZ EL NAPOKIG? TUDOM, HOGY MÁST IS CSINÁLSZ, DE NAPI NÉHÁNY PERCED GONDOLOM CSAK VOLT, HOGY FELNÉZZ IDE ESETLEG, NEM? NEM HINNÉM, HOGY EGY NAP NE NYÚLNÁL HOZZÁ A ROHADT TELEFONODHOZ, VAGY ROSSZUL GONDOLOM?


Összekevered a két dolgot, senki nem mondta, hogy itt kell lenned egész nap... Nem tudom, hogy ezt ki mondta neked, mert hogy én nem, az egészen biztos. Viszont részedről nagyon bunkó viselkedés, hogy míg egyik nap tök jól elbeszélgetsz a másikkal, utána napokig még csak fel sem nézel, pedig néhány perc időd biztosan lett volna rá... Ennél egyszerűbben nem tudom ezt megfogalmazni, most már kicsit kinyílt a bicska a kezemben...


Tipikus női logika... Ezek után keress mást, aki beszél veled, ha arra sem vagy hajlandó, hogy napi NÉHÁNY PERCET rászántál volna a beszélgetésünkre...


Nyugodtan írj ki még ilyen kérdéseket, minden egyes hónapban, a magányodon csak TE MAGAD tudsz változtatni...

2021. aug. 31. 18:53
 50/68 anonim válasza:

Ha nem tűntél volna el, és mondom, NÉHÁNY PERC EREJÉIG feljöttél volna, akkor a stílusom se lenne ilyen...


Gratulálok hozzád...

2021. aug. 31. 18:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!