Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve barátkozni?

Valakinek nincs kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Sok a felszínes semmit nem érő kapcsolatom. Kevés igaz barátságom van, de őket mind innen ismertem meg, szóval gondoltam teszek egy próbát, hátha találok még olyan embereket.


Kérlek akkor írj csak ha szeretsz beszgetni hosszasan és nem merül ki a kommunikációd a "szia, mizunál"


19/L



2021. aug. 27. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

1. Nem jöttem össze senkivel, és nem is fogok mert ez nem társkereső hirdetés


2. Ha elvagyok tűnve az azért van mert nem akármennyire is furcsa nem egésznap a gyakorin lógom. Dolgozom és tanulok is..


3. Akit letiltottam azt okkal tiltottam le.

2021. aug. 30. 19:31
 22/68 anonim válasza:

De kérdező, légyszíves megindokolnád nekem, hogy miért lettem letiltva?


Aki azt írta a kérdés alá, hogy "kamu" azt nem én írtam, de sajnos nem tudom neked sehogyan sem ezt bebizonyítani neked, inkább száműzöl, pedig ha gondolod, akkor nekem is adhatnál egy esélyt, elvégre beszélgetni szeretnél, vagy hiába erőlködöm? Miért kell ezt csinálni?

2021. aug. 30. 19:36
 23/68 anonim válasza:
Most letagadod? Persze, mikor meghivtalak ebédelni, akkor jó voltam... És akkor az a csók nem jelentett semmit?
2021. aug. 30. 19:38
 24/68 anonim válasza:
Igen, a januári kérdésed alá én írkáltam olyanokat, hogy kamu, mivel egyszer csak hirtelen több napra eltűntél, és nem tudtam mire vélni ezt az egész dolgot, de ahelyett, hogy beszélgetnénk itt, inkább elkezdesz vádaskodni utánam, hogy biztos most is én írtam, pedig most tényleg nem én voltam...
2021. aug. 30. 19:38
 25/68 anonim válasza:

Ha nem tűntél el volna napokra hirtelen, akkor nem írtam volna azt, amit. De azóta már folyt le némi víz a Dunán, és te még mindig vádaskodsz utánam, holott nem én voltam az, aki napokig vissza sem írt a másiknak.


Így hogy ismerkedjen veled az ember?

2021. aug. 30. 19:40
 26/68 anonim válasza:

Kezdjük azzal, hogy a felhasználónevem nem is látszódik, mivel úgy van beállítva, hogy ne látszódjon...


Bárki írhat ide ugyanolyan hozzászólást, elég sokan járnak ide fel, szóval kicsit gyerekes, hogy úgy tiltottál le, hogy azt sem tudod, ki írta azt az adott választ, hanem csak úgy random meggyanúsítasz egy olyan embert, akinek nincs is köze a dologhoz...

2021. aug. 30. 19:45
 27/68 A kérdező kommentje:

#22

Mi a neved?

Mert akkor megbeszéljük majd privátban

2021. aug. 30. 19:45
 28/68 anonim válasza:
Ide biztos nem írom le, privátban tudnám csak, dehát ha le lettem tiltva, akkor úgy sem fog működni.
2021. aug. 30. 19:47
 29/68 A kérdező kommentje:

#23

Nem vagy komplett😂😂

Lehetőleg ne írkálj hülyeségeket légyszi. Bár én jót nevetek rajta

2021. aug. 30. 19:48
 30/68 A kérdező kommentje:

#25

Azért tűntem el mert dolgozom, nem mindig van időm ide feljárni.

Bár azt sem tudom minek magyarázkodom nektek.

2021. aug. 30. 19:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!