Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt más is akinek nincsene...

Van itt más is akinek nincsenek barátaik?

Figyelt kérdés

Hogyan küzditek le a magányt? Hogyan viselitek el? :/

26/F



2021. aug. 17. 20:02
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Nem olyan jó magányosnak lenni:(
2021. aug. 17. 23:00
 12/23 anonim válasza:

vannak, csak már nem érzem magaménak ezt a közegetek, bele untam a körülöttem lévő emberek társaságába, viszont újakat nehezen tudok szerezni, mert akkora balfasz vagyok, hogy úgy érzem mindenki elítél és kinéz a külsőm miatt, pedig csak dagadt vagyok és ennyi, egy csomó ember az és még párjuk is van, na nekem az sincs

szóval ja, ezen kéne túllépnem, de odamegyek egy új helyre és már tudat alatt is ezen szorongok szerintem, biztos mert régen nagyon sokat csúfoltak

lesz most is valami tali pár lánnyal gólya ismerkedés gyanánt, benne vagyok egy csomó csoportban, de már most biztos vagyok benne, hogy nem fogok elmenni, mert "én úgysem leszek szimpi"


amúgy leküzdeni hát nem tudom.. én nem törekszem nagyon arra hogy leküzdjem, mivel nem érzem magam magányosnak, sőt kifejezetten boldognak érzem magam, diákmunkán vagyok, eljárok ide-oda nyáron amikor épp nem dolgozom a meglévő barátaimmal, vagy szüleimmel, szóval nem unatkozom, és úgy különösebben nem frusztrál, csak az ilyen "kötelező" helyzetekben, mint iskola, hogy ott azért szar lenne kívül állónak lenni, pláne ha kell valami jegyzet vagy ilyesmi azt nincs kitől kérjek, na de amúgy is, nem akarom örökké csak ezekkel az emberekkel körül venni magam, mert már nagyon nem érzem az én társaságomnak, pl én kalandvágyó vagyok, mennék ide-oda, és megyek is, de ők meg sem mozdulnak, vagy csak kávézni akarnak beülni (de akkor 4 órát ott ülünk a kavézóban) na és számomra ez a létező leguncsibb program, vagy mozi.. ilyeneket szeretnek, én meg nem igazán, persze el lehet őket rángatni, de olyan barátokat szeretnék akik hozzám hasonlóan szívesen mennek, és nem kell könyörögni

19L

2021. aug. 17. 23:02
 13/23 anonim válasza:
* vagy még a bulizást szeretik, 1-2x elmentem, de az sem az én világom, egy évben max 1 alkalommal tudom élvezni, de magamtól meg sem fordul a fejemben hogy menjek
2021. aug. 17. 23:03
 14/23 anonim válasza:

Annyira nem zavar a dolog. Valahogy eddig senkivel nem sikerült megtalálni az erős összhangot, akkor minek erőltessem a dolgot olyanokkal, akik nem is szimpatikusak, kibeszélnek a hátam mögött? Csak szenvedés az egész.

Ez számomra egyáltalán nem jár magánnyal, az utcán, boltban és még sok más helyen ugyan úgy találkozok másokkal. Itt van az internet is, és rengeteg olyan ember életét ismerhetem meg akikkel azonosulni tudok valahol. Gondolok itt inkább az én korosztályomra és környékére, akik megtalálhatók YouTube-on és más alkalmazásokon, nem írók és költők életrajzát olvasgatom. Szoktam olvasni is (ahol színtén más világba csöppenek) és új, érdekes dolgok után keresni is. Továbbá ehhez hasonló oldalakon is beszélek emberekkel privátban a kérdésükkel kapcsolatban.

Így tehát nem vagyok egyedül (vagy legalább is nem érzem úgy soha, mert olyan mint ha az "influenszerek" életébe látnék bele és lennék részese (-ez a mondat kicsit creepy lett, de remélem érthető is)), sem rám nézve mérgező emberekkel, akiket "barátoknak" hívhatnék.

2021. aug. 17. 23:05
 15/23 anonim válasza:

Akik voltak barátaim, mint lesz--tak, amikor kapcsolatuk lett, és csak akkor találtak meg, amikor panaszkodni akartak. Viszont én akkor már erre nem voltam vevő.

Felnőttként már nehezebb barátkozni,pedig egy beszélgető,kiránduló barátnak nagyon örulnék, akivel jókat lehetne csatangolni, beszélgetni, nevetni nagyokat.


52 F,Bp

2021. aug. 18. 05:55
 16/23 Lolo98 válasza:
Elfoglaltság. Évek óta nincsennek barátaim, főleg mióta megszületett a kislányom. Néha jó lenne elmenni barátokkal kimozdulni, jókat nevetni...
2021. aug. 18. 06:23
 17/23 anonim válasza:
Nincsenek barátaim. Viszont nem értem az összefüggést a magánnyal kapcsolatban. Nem érzek magányt... mitől éreznék? Egyszerűen csak még nem találtam olyat, akivel jobban érezném magamat, mint saját magammal. Egyedüllétnek nincs köze a magányhozm
2021. aug. 18. 11:27
 18/23 anonim válasza:

Hát én mostmár ilyen félig meddig kategória vagyok. Én már félig ezt leküzdöttem, de tudom, hogy ellenségemnek se kívánnám ezt az érzést.

Hogy a kérdésre válaszoljak én szó szerint depressziós lettem tőle, magyarán sehogy nem viseltem el, persze ez ördögi kört indít, mert a barátok nem lelki szemetesek, akik azért kellenek, hogy ne legyél depis. Szóval én előbb igyekeztem jobban lenni, majd szerezni párat. Igaz online, pl itt gyakorin ismertem meg 2-3 fiút, akik tényleg rendesek, bár hozzáfűzöm, hogy nagyon nehéz kiszűrni, hogy ki az aki tényleg rendes és barátkozni akar, ki az aki pedig szórakozik.

Én mindenkinek azt javasolnám, -akit zavar a magány- hogy próbáljátok összeszedni fejben magatokat, majd akár online, akár személyesen ilyen "látásból ismert" emberekkel próbáljatok kialakítani barátságot.

Egy dolog van, amire ebben a küzdelemben jöttem rá. A barátság hasonló egy párkapcsolathoz olyan szinten, hogy kompatibilisnek kell lenni a két embernek. Ne hibázzátok el ott, hogy nem működik normálisan a barátkozás, de ragaszkodtok hozzá, mert "mindegy, csak valaki legyen" :)

2021. aug. 18. 11:40
 19/23 anonim válasza:
29F
2021. aug. 18. 11:41
 20/23 anonim válasza:
#19 → #17
2021. aug. 18. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!