Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt más is akinek nincsene...

Van itt más is akinek nincsenek barátaik?

Figyelt kérdés

Hogyan küzditek le a magányt? Hogyan viselitek el? :/

26/F



2021. aug. 17. 20:02
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Szerintem ezen az oldalon sokan vannak ilyenek xd
2021. aug. 17. 20:04
 2/23 anonim válasza:
1-es szerintem is!
2021. aug. 17. 20:06
 3/23 anonim válasza:
Jelen és sehogy, szenvedek tőle mintha muszáj lenne, nem tudok tenni semmit, max chatelek másokkal, de nem érzem magam sokkal jobban tőle. 21L
2021. aug. 17. 20:11
 4/23 anonim válasza:
Szarul, versekben öntöm bánatom, az sokat szokott segíteni, vagy beszélgetek én is azzal a nagyon kevés barátommal, akik vannak nekem. Viszont őket jobban szeretem mindennél.. Meg kell őket becsülni:)
2021. aug. 17. 20:23
 5/23 anonim válasza:
30 éve nincsenek barátaim, helyette van egy párom és három gyerkőc. De örülnék, ha lenne kivel néha egy kicsit kikapcsolódni 🤷‍♂️ 48F
2021. aug. 17. 20:28
 6/23 Noren1989 válasza:
Elfoglalom magam. Most pl konyhàt újítok fel.
2021. aug. 17. 21:15
 7/23 anonim válasza:
Barátnővel. Mondjuk sikeresen elbasztam a kapcsolatunkat, szóval most abból állnak a napjaim, hogy fekszek és kb ennyi:D Majd egyszer csak visszajön az életedkedvem
2021. aug. 17. 21:30
 8/23 anonim válasza:
Döglök szabadidőmben, és nézek ki a fejemből, hogy hogy lehetek ilyen elcseszett introvertált... 17f
2021. aug. 17. 22:04
 9/23 anonim válasza:

Elfogadtam (bar túlzás, hogy egyáltalán nincs, van egy akivel nagyritkan össze futunk) megtanultam együtt élni ezzel, szinte soha nem is voltak, ma már nem is igazán igénylem, el chatelek meg beszélgetek bárkivel de ennyi. Elfoglalom magam mással :D


22/L

2021. aug. 17. 22:31
 10/23 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés... Sokszor úgy érzem, hogy nincs akire számíthatnék. Egy olyan "barátom" van, akivel heti többszörösséggel szoktam beszélgetni (osztálytárs volt), de sokszor úgy érzem, hogy hazudik nekem, így nem tartom igaz barátnak. Hiányzik néha egy kiadós beszélgetés valakivel. Leküzdeni? Belevetem magamat a folyamatos tanulásokba, olvasásokba, elfoglalom magamat, főleg most a nyáron. Bulizni se járok, a korombeliekkel ellentéttel. Sokszor úgy gondolom, hogy kimarad az életemből a szórakozás. Lassan 20 éves leszek, de még párkapcsolatom se volt. Ez van. A szüleimnek sincsenek sok barátai, akikkel összejárnának, beszélgetnének.
2021. aug. 17. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!