Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincsenek barátaim, párkapcsol...

Nincsenek barátaim, párkapcsolatom! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Felfogadjuk segélykiáltásnak is a kérdésem, bár nagyon nem vagyok önsanyargató embertípus. Azonban kénytelen vagyok beismerni, hogy padlót fogtam. A korosztályom többsége már mind családemberek és legtöbbjüknek gyermekük is van. Emellett sokan külföldön kezdtek új életet. Nemrég lett vége egy hosszú társkapcsolatomnak, ami még pluszban igencsak betette a nagykaput. A közösségi portálokon történő ismerkedéseket nem preferálom, mivel a személyes kontaktus híve vagyok, ahol olykor egy ölelés vagy egy mimika többet mond minden szónál. Magányos lettem de szeretnék ebből mielőbb kilábalni, mert érzem, hogy egyre rosszabb a közérzetem, annak ellenére, hogy általában találok elfoglaltságot magamnak amiből erőt meríthetek. Azonban az egyedüllét felettébb lélekromboló tud lenni, főleg ha mindennapos. Úgy gondolom, ezt csak az tudja igazán megérteni, aki valaha már megtapasztalta. U.I: Elhiszem, hogy ismertlenként, a virtuális világban könnyű osztani az észt és kioktatni a másikat, de ezúttal megkérnék mindenkit, hogy csak az ragadjon billentyűzetet akibe szorult egy kis empátia. Köszönöm a megértést. /F/

2021. aug. 14. 04:08
 1/5 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, nekem is nehéz. Kapcsolatfüggő vagyok és vágyom vissza az exhez, de ez a vonat úgy tűnik, már elment... Van esetleg valami hobbid, amiben el tudsz merülni és el tudod terelni a gondolataid legalább ideiglenesen? Na meg ott van még a legnagyobb közhely (amik, mint tudjuk, a igazak): az idő minden sebet begyógyít...

Tudom, hogy ilyenkor jó érzés valakinek kiönteni a lelked, úgyhogy ha gondolod, dobj egy privátot.

2021. aug. 14. 04:48
 2/5 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz. Én azt csináltam, hogy jelentkeztem egy tánciskolába. Ott sok új barátot szereztem és több lánnyal is randiztam. Végül a párom az első találkozás nevű oldalon találtam meg(nem olyan mint a többi lehuzós oldal). Erre nincs matek, de valamerre el kell indulni.
2021. aug. 14. 07:26
 3/5 anonim válasza:

Én ugyan nem vagyok kapcsolatfüggő, de megértem amit leírtál!

A magány borzasztóan tudja falni az ember lelkét! De ne hagyd el magad! Egyedül is lehetsz boldogabb, mint egy rossz kapcsolatban!

Nemrég 2 honapja lett vege egy 3 eves kapcsolatomnak. Megcsaltak, hazudtak, hülyének néztek…és mivel nem vagyok az a sebnyalogatós típus, és bűntetni sem szerettem volna magam, elkezdtem nézelődni (miét is ne, hiszen nem én voltam aki faképnél hagyta a másikat, de ha megtörtént, nem én fogok utánna vágyakozni)

Meg is ismerkedtem egy lánnyal, talalkozgattunk, majd kinyögte, hogy szerinte csak vigasztalasból kellenék neki…mintha egy kapcsolat nem vigaszról, szólna a magány elől. Bár nem igen tudta, nekem nem kell akárki…

Mindenesetre, a nők tudnak ám igazán bunkón hazudni! Ahoz képest amiket láttam, talán egy lány volt velem igazán korrekt 30 év alatt!

És ezzel nem a nőket akarom kritizálni, csupán én azt tapasztaltam, hogy a figyelmességet, türelmet, és odaadást nem becsülik míg megvan. Nekik tökéletes kell, holott ők sem azok.

2021. aug. 14. 21:26
 4/5 anonim válasza:
30as fos kapcsolatban élő nő vagyok, szívesen lelkizek bárkivel a korosztályomból.
2021. aug. 15. 16:26
 5/5 anonim válasza:

Ahogy a 2-es válaszoló is írta, beiratkozni valami klubba vagy tanfolyamra nagyon jó módszere az ismerkedésnek. Egy kötőklubtól elkezdve egy karate dódzsóig bármelyik remek opció lenne arra, hogy kimozdulj és emberek között légy. Iratkozz be valami olyanra, ami érdekel!


Ha kifejezetten van valami hobbid, akkor kereshetnél olyan internetes csoportokat, vagy eseményeket, rendezvényeket, amik annak a hobbinak vannak dedikálva. Úgyis jól megy az ismerkedés. Ha meg nincs semmilyen hobbid, mindenképp kezdj el valamit csinálni! Egyrészt a közérzetednek is jót fog tenni, másrészt meg ismerkedni is jóval könnyebb, ha van valami jó beszédtémád, érdeklődési köröd.


De akár megpróbálhatnál frekventálni egy kávézót is, hátha találkozol valakivel, aki mindig oda jár.

2021. aug. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!