Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok vagy bárki lenne...

Lányok vagy bárki lenne kedvetek barátkozni egy non-binary személlyel? 24 éves vagyok

Figyelt kérdés
A trollokat és a rasszista személyeket megkérném hogyha nem tetszik a kérdésem akkor rá sem kell kattintani.Tehát lapozzatok tovább!

2021. aug. 17. 09:08
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Én szívesen barátkozom akárkivel, nem érdekel, hogy a kisebbséghez, vagy a többséghez tartozik. A rasszizmus viszont tényleg nem idevaló téma.
2021. aug. 18. 23:42
 22/24 anonim válasza:

Jesszusom, de hülye vagy!


NEM AZ A BAJ VELED, HOGY NEM-BINÁRIS VAGY! HANEM, HOGY OLYAN BUTA VAGY, HOGY EGY KALAP ALÁ VESZED A NEMI IDENTITÁSOKKAL SZEMBENI DISZKRIMINÁCIÓT A RASSZIZMUSSAL. Aztán még fel is háborodsz, ha próbálják elmagyarázni neked, hogy rosszul használsz kifejezéseket: Nem mindegy, hogy idd ki a bilit vagy vidd ki a bilit.

Az LMBTQ-fób a nemi vagy szexuális identitásod miatt gyűlöl. A rasszista a bőrszíned és a származásod miatt gyűlöl. Stimm?


A válaszolóknak semmi bajuk a nemi identitásoddal, senki se böfögött itt vissza kormánypropagandát.


A válaszolóknak az a gondjuk, hogy olyan egyszerű fogalmak között nem ismered a különbséget 24 évesen, mint a faj alapú diszkrimináció (rasszizmus) és a nemi identitás alapú diszkrimináció (transzfóbia, nembinárisfóbia stb) között.


A rasszizmus NEM egy ernyő, ami mindenféle előítéletes gyűlölködést lefed. A rasszizmus CSAK bőrszín alapú előítéletes gyűlölködést jelent. A TÖBBI előítéletes gyűlölködésre vannak MÁS KIFEJEZÉSEK.

2021. aug. 21. 03:34
 23/24 anonim válasza:

Én kifejezetten dühös vagyok, amiért a homofób-törvény idején és a szélsőségesek megerősödése közepette ilyen éretlen, hisztériás, viselkedéssel rontod az LMBTQ emberek megítélését, kérdező.


Ezzel rohadtul nem segítesz elérni, hogy ne sérült hópihéknek tartsanak minket, akikre nem hat az értelmes szó, csak hajtják a magukét. -.-


Felfogod te, hogy ha egy kisebbség nevében nyilatkozol, akkor az egész kisebbségre kihat a magatartásod, mondandód? Hogy károkat okozol a hozzád hasonlóknak?


Tele van a politika kategória provokatív kérdésekkel, amik alatt harcolnak az emberek, hogy ne tartsanak minket idiótának. Te meg adod a provokálók alá a lovat a bugyuta kirohanásoddal, mert nem vagy képes belátni, hogy nem a rasszisták utálják a GSM / LGBT+ embereket.

2021. aug. 21. 03:45
 24/24 anonim válasza:
SZia!Afab,vagy amab vagy?(bocsánat,ha érzéketlen,tudom milyen,ha megkérdezik,én is nonbinary vagyok,de ez nekem fontos)
2022. dec. 14. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!