Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok vagy bárki lenne...

Lányok vagy bárki lenne kedvetek barátkozni egy non-binary személlyel? 24 éves vagyok

Figyelt kérdés
A trollokat és a rasszista személyeket megkérném hogyha nem tetszik a kérdésem akkor rá sem kell kattintani.Tehát lapozzatok tovább!

2021. aug. 17. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
hogy jön a rasszizmus ide?
2021. aug. 17. 09:24
 2/24 A kérdező kommentje:
Normális válaszra várok.Nem ilyen semmilyen válaszra. Szövegértés sem megy látom.De egyből kiemelni valamit a kérdésből és abba belekötni az megy felső fokon.😩
2021. aug. 17. 09:28
 3/24 anonim válasza:
A kérdezőben elképesztő mennyiségű frusztráció lehet, ha egy normális kérdésre ilyen hevesen reagál és személyes támadásnak veszi.
2021. aug. 17. 09:35
 4/24 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as nem vagyok frusztrált.Csak azért mert mindig ilyen kérdéseket éa troll válaszokat kapok a kérdéseimre.Valahol már unalmas az egész.
2021. aug. 17. 09:38
 5/24 A kérdező kommentje:
Illetve sok az olyan anonim személy aki névtelenül és arc nélkül szeret másokat széttrollkodni.Az ilyen személyeket nem értem. Ennyire unalmas az életük vagy nem tudom.
2021. aug. 17. 09:40
 6/24 anonim válasza:

Valóban nem egy a szövegértés neked. Nem akarlak terhelni, csak semmi köze a rasszoknak a kérdésedben lévő dolgokhoz.

A rassz szó a francia race kifejezés magyarosított alakja, amely emberfajtát jelent. Az emberi rasszokat a 19. század közepétől az Európán kívüli népek gyarmati leigázását morálisan elfogadható, „természetes” folyamatként normalizálni törekvő nyugat-európai gondolkodásmód külön fajoknak állította be. Ez az ideológia a 20. század elejére Európa-szerte, illetve az oda érkező európai bevándorlók által uralt „fehér-telepes” társadalmakban uralkodó nézetté vált. Mára a nyugat-európai eszmeiség is rákényszerült annak a – világ társadalmainak nagy része által soha meg nem kérdőjelezett – ténynek az elfogadására, hogy minden ember egyetlen fajhoz (Homo sapiens) tartozik. A korábbi szóhasználat nyomán a rasszizmust „fajelméletnek”, „faji megkülönböztetésnek” is nevezik. Rasszok vagy emberfajták helyett emberi „fajokról” beszélni ugyanakkor ma már nemcsak régies, hanem pontatlan és a világ társadalmi viszonyait, s különösen a rasszizmustól sújtott csoportok pszichológiai egyensúlyát és fiziológiai jólétét súlyosan károsító szóhasználat. Az emberiség valamennyi csoportja, külső megjelenéstől függetlenül a ma Afrikaként ismert földrészről származik.


A rasszizmus az egyéneket tudományosan nem igazolható módon „tiszta” rasszokba sorolja be. Ehhez a testi jegyek kihangsúlyozása mellett az utóbbi korszakban egyre inkább kulturális szempontokat, gyakran pedig egyes feltételezett közös tulajdonságokat vesz alapul, amelyeket egy-egy rasszra általánosan jellemzőnek tart. A rasszista gondolkodásmód szerint a rasszok közötti hierarchia igazolja az egyének és csoportok diszkriminációját, megkülönböztetését. A 20. század legelején előtérbe került antiszemitizmus, illetve ennek német nagybirodalmi változata, a nemzeti szocializmus a rasszokra vonatkozó nézetei és politikai elképzelései tekintetében annyiban különbözött a nyugat-európai gyarmatosítók nézeteitől és elveitől, hogy Európán belül élő emberekre is alkalmazta ezeket

2021. aug. 17. 09:44
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó akkor most jöhet a wikipédia vagy enciklopédia .... Nem kell ide a kioktatás.Normálisan kiraktam egy kérdést.Leírtam ha nem tetszik akkor lapozzanak tovább.Ebbe mit nem lehet megérteni?
2021. aug. 17. 09:45
 8/24 anonim válasza:
azt nem lehet megérteni, hogy mi köze a kérdésednek az emberi rasszokhoz
2021. aug. 17. 09:47
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem az emberi rasszokhoz van köze a kérdésemnek.
2021. aug. 17. 09:58
 10/24 anonim válasza:

Na jó álljatok már le!

Ő ilyen, és csak azt szeretné hogy a trollok kíméljék meg őt a hülyeségeiktől.

De ő ugyanolyan ember mint ti, hagyjátok békén szerencsétlent, csak társat keres!


Imádlak kérdező❤️

2021. aug. 17. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!