Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok vagy bárki lenne...

Lányok vagy bárki lenne kedvetek barátkozni egy non-binary személlyel? 24 éves vagyok

Figyelt kérdés
A trollokat és a rasszista személyeket megkérném hogyha nem tetszik a kérdésem akkor rá sem kell kattintani.Tehát lapozzatok tovább!

2021. aug. 17. 09:08
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

ha ugyan olyan, akkor miért

-beszél ostobaságokat

-prejudikál

-bélyegez rasszistának, ha eltérő a véleményem?


Vagy ilyen minden ember?

2021. aug. 17. 10:41
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol olvastad hogy rád írtam volna hogy rasszista.Én azt írtam ki hogy az olyan emberek hagyjanak békén.

Miért kell magadra venni olyat amit nem is rád írtam?

Most tényleg még mindig ezen kattogsz?Nincs jobb dolgod?

2021. aug. 17. 10:45
 13/24 anonim válasza:
van, csak zavar a fogalmak helytelen használata. S a helyett, hogy belátnád a hülyeségedet, vagdalkozol tovább. Na ezért megy tovább a levélfolyam...
2021. aug. 17. 10:47
 14/24 anonim válasza:

Na ez megint egy értelmes kérdés

Miért kell rasizmussal foglalkozni

2021. aug. 17. 13:26
 15/24 anonim válasza:
Szerintem ezzel a stílussal bemutatkoztál kedves kérdező, és nem azért nem fognak írni neked, mert non-binary vagy, hanem a lekezelő stílusod miatt.
2021. aug. 17. 14:01
 16/24 anonim válasza:
Haggyad kérdező. Ez ilyen. troll-adó. El kell tűrni egy adag ilyen "embert" ha kiírsz egy kérdést.
2021. aug. 17. 17:33
 17/24 anonim válasza:

"De ő ugyanolyan ember mint ti, hagyjátok békén szerencsétlent, csak társat keres!

Imádlak kérdező❤️"

Ez mi? A kérdező lelki sérült, frusztrált, és megkérdezik hogy mi köze a rasszoknak a nemekhez. Ilyenkor az indokolatlan imádat nem segíti őket reflektálni a viselkedésükre, hanem legközelebb is jogosnak érzik hogy csak úgy oltogassák azt, aki megkérdőjelezi azt amit mondanak.

2021. aug. 17. 21:48
 18/24 anonim válasza:
2 nem van: lányok és bárkik
2021. aug. 17. 23:12
 19/24 A kérdező kommentje:

Na akkor utoljára szólok akik gyűlőlkődő emberek és megkérdőjelezik a másiknak a kérdését az menjen innét!Nincs szükségem okoskodó emberekre....

Tanuljatok meg kulturált ember módjára viselkedni.Tipikus magyar mentalitás.Bravó,csak így tovább!Ha nem megy nem kell véleményt nyilvánítani se a másiknak nekiesni.Tényleg eléggé elérte a célját kedves kormányunk kis lobbija vagy propagandája kinek hogyan tetszik.Szerintetek ettől jobb emberek lesztek?Szerintem nagyon nem de mindegy. Nem is tudom mit várok az emberektől.Az állatok még mindig értelmesebb lények.

Nem kívánok többet értelmetlen agressziv válaszokra válaszolni.

2021. aug. 17. 23:43
 20/24 A kérdező kommentje:

Még valami nem vagyok lelki sérült sem frusztált.De látom az ide kommentelőknél beragadt a szalag.

Mégegyszer segítek (elmondom ha nem tetszik a kérdés és nem értesz hozzá,akkor ne válaszoljál.Görgess tovább.)

Nincsen kedvem megsavanyodott kanok válaszait olvasni.

2021. aug. 17. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!