Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit szólnál ha szakadó esőben,...

Mit szólnál ha szakadó esőben, miközben esernyőt tartasz a kezedben és várod, hogy zöldre váltson a lámpa, valaki beállna melléd az ernyőd alá?

Figyelt kérdés
Ez jó ismerkedési módszer?
2021. aug. 5. 22:23
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem jo.. egyaltalan


F

2021. aug. 5. 22:24
 2/12 anonim válasza:
Egy nő lenne az? Nagyon meglepődnék, de örülnék is neki.
2021. aug. 5. 22:29
 3/12 anonim válasza:
Nagyon őszinte leszek. Ez az egész helyzettől és kinézettől függ szerintem. Alap helyzetben a válasz nem. De ha egy helyes (legalább is számára az), karakteres férfi vagy és megnyered a szimpátiáját ezzel és a célponttal passzoló korú vagy akkor még teljesen be is jöhet. Furcsának fogja találni de ha pozitív, mosolygós, nyitott és nagyon jó kummunikációval rendelkezel akkor a kezdeti frusztrációt simán eltudod oszlatni. Sosem tudhatod igazából melyik véglet fog történni. Adott helyzetekkel lesz aki furcsának veszi de szimpatikusnak talál végül és lesz aki csak les rád hogy ki a jó édes élet vagy és meg akar szabadulni tőled mert a magánszférájába másztál.
2021. aug. 5. 22:45
 4/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Lemaradt, hogy férfi vagyok. Gondolom számít.
2021. aug. 5. 22:47
 5/12 anonim válasza:
Ismerkedési módszer? Konkrétan bunkóság.
2021. aug. 5. 22:48
 6/12 anonim válasza:

Tényleg nagyon függ egy csomó mindentől. Én személy szerint nem nagyon használok esernyőt, de egyrészt nagyon viccesnek találnám másrészt lehet reflexből lecsapnálak az esernyővel. Vagy a kettő keveréke, de meglepődnék az biztos. :D

Viszont zűrös környéken valószínűbb a 2. Verzió. :D

2021. aug. 5. 22:59
 7/12 anonim válasza:
Úgy csinálnék mintha nem venném észre és belül sikoltoznék, hogy mi a frászt akar, és ahogy zöldre vált a lámpa lassan ránézek és elfutok. Csak hogy érzékelje, hogy ez nem volt normális, amit tett.
2021. aug. 5. 23:00
 8/12 anonim válasza:

#3-as vagyok. Mint mondtam helyzetfüggő, mert ha ezt szó nélkül teszi és beáll alá, az creepy nagyon is.

F

2021. aug. 5. 23:05
 9/12 anonim válasza:
Én is alig férek el alatta,fejbe is vágnálak.
2021. aug. 5. 23:11
 10/12 anonim válasza:
Rossz ötlet.
2021. aug. 5. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!