Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltási igazolvány nélkül a...

Oltási igazolvány nélkül a nyitott teraszrol szakado esöben be lehet mennei ne ázzon el az ember?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2021. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Írj be a Vásárlók Könyvébe, hogy nem állnak készenlétben kinyitható ernyővel / valamilyen ponyvával a teraszon lévők számára.


Joghézag.

2021. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem, de haza lehet menni.
2021. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet bemenni. Neked jogod van a számla fizetése után elmenni onnan.
2021. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Wcre sem szabad be menni?
2021. máj. 20. 14:17
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

WC-re nem csoportosan mentek, arra van lehetőség most is hogy maszkban be lehessen menni. WC-re vagy a megrendelt kajáért ha valaki el akarja vinni.

A kérdésedben a lényeg hogy a teraszon ülő vendégek folytathatják-e ugyanazt bent, csak mert esik az eső. Nem, ha esik az eső akkor onnantól olyan, mintha nem lenne az étteremnek terasza.

2021. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Hatos, én a kettes voltam és ez cinikus megoldás így.


Joga van a kint lévőknek a Panaszkönyv használatára.


"Nem, ha esik az eső akkor onnantól olyan, mintha nem lenne az étteremnek terasza." - Na, ez a diszkrimináció!


Nem! Az étterem vállalja magára, hogy odakint is olyan feltételeket biztosít, mint bent!


És nehogy azt írja valaki, hogy "Na jól van, befalazza a teraszt", meg mittudomén! - mert nem erre gondoltam. Itt az eső lehet a probléma, akkor pedig húzzon fel ponyvát a kintiek feje fölé és probléma megoldva!

2021. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

#7 "Joga van a kint lévőknek a Panaszkönyv használatára."

Igen, ARRA joga van. De arra nincsen, hogy a jelen helyzetben védettségi igazolvány nélkül bent egyen, igyon az étteremben csak mert elkezdett esni az eső.

A kérdés nem az volt, hogy az étterem hibás-e vagy kell-e fedett teraszt biztosítania, hanem hogy "Oltási igazolvány nélkül a nyitott teraszrol szakado esöben be lehet mennei ne ázzon el az ember?"

Nem, nem lehet bemenni.

2021. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Nyolcas, a kintiek NEM AKARNAK BENT ENNI!!!


Ne csavard a mondatot!


A kintiek odakint akarnak enni és legyen a fejük fölött valami! Amúgy az éttermek legtöbbjében meg van oldva. ÉN már ettem úgy a békeidőben hogy kint ültem, jött egy fekete felhő és voilá! A pincérek fél pillanata alatt ilyen... tekerőkkel fejünk fölé varázsolták a ponyvát!

2021. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Sőt, a legtöbb KERTHELYISÉG valamilyen módon fedett, akár a ponyva, akár épített tető van fölötte.


Merthogy a hülye törvény miatt mindenki TERASZOKról beszél, pedig a kerthelyiségek is ugyanebbe a KÜLTÉRI kategóriába tartoznak!

2021. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!