Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Társadalomtudományi érdeklődés...

Társadalomtudományi érdeklődésű fiatalok, lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Filozófia, történelem, politika, bármi szóba jöhet... 18/F

2021. júl. 29. 20:18
 1/7 anonim válasza:

bocsi, de így is halálra idegesít a többi ember :D

szabad tudni neked erre miért van szükséged?

2021. júl. 29. 20:29
 2/7 anonim válasza:
bölcsészlányokat akar becserkészni.
2021. júl. 29. 20:37
 3/7 anonim válasza:

Úristen, 18 évesen mennyi fogalma lehet valakinek ezekről :D


Ha sikerül beszélgetésbe elegyedni a témában valakivel, én fizetek azokért a log-okért :D

2021. júl. 29. 21:03
 4/7 anonim válasza:
De miért ne lehetne fogalma róla? És inkább legyen nyitott az ember... a többség ilyenkor még a szülei vagy a bafolyásolói véleményét ismétli csak, a kérdező meg éppen elkezdene tájékozódni, véleményt cserélni, kritikusan gondolkodni, informálódni. Lásd a pozitívumait. Valahol el kell kezdeni, és inkább korábban!
2021. júl. 29. 23:26
 5/7 anonim válasza:
4-es : ez igaz is, ettől még azok a beszélgetések nagyon szórakoztatóak lennének külső szemmel :D
2021. júl. 29. 23:38
 6/7 anonim válasza:

Tudsz újat mondani? Vess fel egy ötletet, témát, alapvetően engem is érdekelnek ezek a dolgok, :)


F vagyok (25), nem becserkészhető diáklány ;)

2021. júl. 30. 13:57
 7/7 anonim válasza:

#3,5


Abban az országban kifejezetten vicces a te hozzászólásaisat olvasni, ahol elvileg nagy élettapasztalattal rendelkező nyugdíjasok, késő középkorúak milliói szavaznak egy rabló kormányra...


F

2021. júl. 30. 20:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!