Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak én szeretek olvasni 17...

Csak én szeretek olvasni 17 évesen ?

Figyelt kérdés
Imádok a wattpadrol történeteket olvasni.Goolen pedig az engem érdeklő témákról.Engem meg nyugtat az olvadás .Jo lenne valakivel ,akki szeret olvasni el beszélgetni egy közös olvasót témáról.

#Hobbim
2021. júl. 27. 11:01
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

"social storytelling platform" 😢😞

Én sosem fogom megérteni, hogy miért éri meg embereknek kitalált történeteket olvasni. Totális időpazarlásnak tartom. Egy filmet is nehezen nézek meg, ha az nem kultikus, vagy informatív, és attól a 2 óránál többet nem áldoznék rá.

Tudományos és spirituális könyvek jöhetnek, amiket később is előszedek, hogy kikeressek belőle részleteket és általa rájöjjek valami fontos dologra.

A story based könyvek viszont olyanok, mintha bedrogoznám magam és elmenekülnék a valóság elől egy kitalált világba. Ez a lényegük?

Ezért olvassák őket bizonyos emberek?

2021. júl. 27. 14:12
 12/22 anonim válasza:
Csak te. Az egész világon te vagy az egyedüli ember, aki szeret olvasni.
2021. júl. 27. 14:18
 13/22 anonim válasza:
Én viszont öregként (75) is nagyon szeretek olvasni. Hamar fárad a szemem, szemüveggel is nehezen megy néha, de mindennap olvasok. Nagy örömöm telik az olvasásban.
2021. júl. 27. 14:31
 14/22 anonim válasza:

Én tanárnak tanulok, alap, hogy szeretek olvasni :)

22F

2021. júl. 27. 14:48
 15/22 anonim válasza:
Én már jóval idősebb vagyok, de 17 évesen is szívesen olvastam :) Manapság viszont ez már sokkal ritkább. Csak így tovább!
2021. júl. 27. 15:21
 16/22 anonim válasza:

10-es egyetértek valamelyest, bár gyakran én pl. a telefonomon olvasok főleg ha rövidebb ideig utazom tömegközlekedésen, vagy éppenséggel nagyon nagy a tömeg és olyankor nem szívesen kotornék elő egy könyvet. :D


11-es őszintén én tényleg sokszor amiatt is olvasok történeteken alapuló könyveket, hogy egy "másik világban" is élhessek egy kicsit. És ez szerintem egyáltalán nem gond, mindannyian mások vagyunk, mindenkinek meg kell találni a saját kikapcsoló tevékenységét. (Viszont még mindig, a sablon sztorikat én sem szeretem. :))

2021. júl. 27. 16:04
 17/22 anonim válasza:
Én szeretek a kertben sajtot grillezni
2021. júl. 27. 18:25
 18/22 anonim válasza:

Anno 17 évesen gyűlöltem olvasni... volt jobb elfoglaltságom is :)


Mostani fejjel viszont teljesen más a helyzet... Mióta kórházba kerültem 2016 őszén és nem volt nálam semmi amivel lekössem magam, csak egy Rejtő könyv, azóta megszerettem :)


Mostanság többnyire webnovellákat olvasok, nem rég fejeztem be a Second Coming of Gluttony-t, belekezdtem az Overgeared-be, de ha rendes könyvre kerül sor, akkor nagyon szemezek a Horus Heresy kollekcióval is... csak hát... 59 könyvet megvenni és elolvasni az kihívás...

2021. júl. 27. 18:54
 19/22 anonim válasza:
Én 16 vagyok, és szeretek
2021. júl. 27. 19:25
 20/22 A kérdező kommentje:
Azért szeretek olvasni.Mert bele merülok egy ojan világba ami meg nyugtat és feltölt.Elfeleteti a valós világ negatív dolgait,Es inspirál.Ettöl függetlenül persze még olvasók valóság hűs érdekességeket is.Az olvasás egészséges jó hatással van az embere.Örülok hogy még mindig tartanak igényt az olvasásra mert tényleg ritka .És köszönöm a pozitív visszajelzéseket így tovább
2021. júl. 28. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!