Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Halak férfiak vagytok?

Halak férfiak vagytok?

Figyelt kérdés
Halak napjegyű férfiak érdekelnének elsősorban. Halak aszc., Halak holdjegy nem teljesen rossz, de nem is annyira jó. :)

2021. júl. 7. 14:53
1 2 3
 11/23 Gymnospermatophyta válasza:
Én is halak vagyok, de szintén butaságnak tartom a horoszkóp szerinti ismerkedést. :) Az emberek tulajdonságai nem ettől függnek szerintem, bármelyik csillagjegy alatt született lehet szimpatikus vagy éppen antipatikus. (ettől még biztos van, akire illik többé-kevésbé az adott leírás)
2021. júl. 7. 19:53
 12/23 A kérdező kommentje:
Persze, mindenki azt hisz, amit akar! Ez a jó benne.
2021. júl. 7. 21:50
 13/23 anonim válasza:

Én nem vagyok hal, ember vagyok, de amúgy szűz, pontosabban horoszkóp szerint mérleg 😂

20/F

2021. júl. 8. 06:09
 14/23 anonim válasza:
Elég nagy butaság horoszkóp alapján ismerkedni. Én bak nő vagyok, és a horoszkóp szerint bika férfi illik hozzám. De sose voltak bika pasijaim, a férjem mérleg, és a mérleget pont nem ajánlja a bakhoz a horoszkóp. De nagyon jól megvagyunk. Ennyit ér a horoszkóp:semennyit.
2021. júl. 8. 07:43
 15/23 anonim válasza:
Én halak vagyok, de ha neked ez a fontos, inkább ne ismerkedjünk.
2021. júl. 8. 07:52
 16/23 A kérdező kommentje:

14

Nagyon örülök, hogy ezt leírtad, köszönöm.

2021. júl. 8. 10:05
 17/23 A kérdező kommentje:

15

Inkább ne.

2021. júl. 8. 10:05
 18/23 anonim válasza:

Én is halak vagyok, nem nagyon hiszek a csillagjegyekben, de nagyon hasonlit a szemelyisegem a leirtakra. Nagyon erzelmes, inteligens, vezeregyeniseg vagyok en vagyok az elso aki segit ha bajban van valaki es az anyagi tekintetben nagyon szerencses vagyok es sikeres, de sajna szerelemben nem vagyok szerencses, nem voltam meg szerelmes se es a eddigi sexualis eletemet is hagyjuk...

20/F

2021. júl. 8. 18:04
 19/23 A kérdező kommentje:

18

Vicces, amit írsz, ti. a Halak nem vezéregyéniség. Sőt, a lehető legtávolabb áll tőle.

A sexuális helyett pedig kérlek írj szexuálist. Köszönöm.

2021. júl. 8. 19:32
 20/23 anonim válasza:

Kérdező,én pont olyan vagyok.

Sajnos rám igazak azok a pontok amik a horoszkópban meg vannak írva.


ti. a Halak nem vezéregyéniség. Sőt, a lehető legtávolabb áll tőle.


Nálam sajnos ez igaz.


Nem nagyon hittem a horoszkópokban,de amikor el olvastam hogy mik vonatkoznak az emberre? akkor sajnos rá kellet jönnöm hogy van benne igazság.


Esetleg kíváncsi vagy még valamire? 🙂

2021. júl. 9. 01:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!