Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok, milyenek a halak férfiak?

Lányok, milyenek a halak férfiak?

Figyelt kérdés
Hétköznapokban, az ágyban, érzelmekben?

2020. máj. 25. 19:34
 1/4 anonim válasza:
68%

Kissé határozatlanok, gyakran maguk sem tudják, mit akarnak. Véleményem szerint sok türelem kell hozzájuk, de ha a bizalmukba fogadnak, rendkívül kedvesek és figyelmesek. Megfigyeltem, hogy néha kendőzetlenül hangsúlyozzák a saját igazukat, ami néha veszekedéshez, vagy a másik fél megbántásához vezet. Utána viszont gyorsan jóvá akarják tenni a hibájukat, s ilyenkor rendkívül érzelmesen rebesgetik a "bocsánatot" (meglepődtem, mikor egy konkrét halak férfi a történtek után a szó szoros értelmében elsírta magát, annyira elszégyellte korábbi viselkedését).

Ami az intimitást illeti, eddig csak jó tapasztalattal rendelkezek, mint írtam, érzelmileg rendkívül figyelmesek, az én párom mindig arra törekedett, hogy jó legyen nekem, gyakran engem helyezett előtérbe maga helyett, hogy előbb én élvezzek el.

2020. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
A halak vízben élő állatok, a férfiak meg emberek.
2020. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, sokmindenben magamra ismertem :)
2020. máj. 25. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Kerülendőek! Persze ha csak nem kalandot keresel egy halak pasival. Mert az ágyban végülis topon vannak.

De épkézláb kapcsolatot kialakítani nem igazán lehet velük. Talán ha a nő egy határozott asszonyság, aki szeret irányítani és szó szerint dirigálni a férfinak, akkor ő talán tud kezdeni valamit vele. De egy olyan nő, aki ha nem is a férfitól várja az irányítást, de legalább szeret közös döntéseket hozni, megbeszélni dolgokat, együtt tervezni, stb, szóval odafigyelve arra is, hogy mi a szíve vágya annak a bizonyos halak férfinak, ezen kívül egy romantikus és egymásban megbízós, egymást szeretős kapcsolatra vágyik, na az jobb, ha menekül!


Igen, szóval a halak férfi tipikusan 1 éjszakás kalandokra alkalmas... már ha erre van igény...

2020. jún. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!