Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki halak rák aszcendenssel,...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Aki halak rák aszcendenssel, az hogy tud együttélni a bűntudatával, fájdalmaival?

Figyelt kérdés
Elvileg ez a kombó különösen érzékeny és én fél éve össze vagyok törve egy olyan dolog miatt, ami másnak talán apróság. Hogy lehet feldolgozni, felejteni, továbblépni?

2020. máj. 19. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Úgy érted, hogy a születésed dátumát és távoli bolygókat teszel felelőssé azért mert hisztizel?
2020. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, szia, ez a horoszkóp kategória.
2020. máj. 19. 07:19
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Vidd a figyelmed a környezeted valóságára, nézz körbe hol vagy most éppen. Van ott bármi fájó dolog? Az a fájdalom amiről írsz, egy múltbéli fájdalom, már nincs itt, csak a fejedben létezik, senki más nem látja csak te, csak vedd észre és ezzel elenyészik. Nem kell elutasítani, csak légy rá tudatos.

Légy mindig tudatos a környezted terére ahol éppen vagy. Ahogy a külvilágban forgalom van, úgy a fejedben is jönnek mennek a gondolatok és érzések, ha a külvilágnak és belvilágnak mindig tudatában vagy, akkor nem ragadsz bele a fájdalmas érzésekbe amik csak múltbéli fájdalmak, vagy a jövő borús elképzelései a fejedben. Tehát lépj ki a fejedben lévő moziból és légy jelen itt és most ahol vagy.

2020. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint fiú vagy? Hát ez elég nehéz ügy. Egyik gyerekem is Halak Nap - Rák aszcendens. Van vmi tűz jegyű bolygód is?
2020. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megnézni? Ennyire nem vagyok otthon a témában :)
2020. máj. 19. 07:42
 6/13 anonim ***** válasza:

www.astro.com

Nem kell regisztrálnod, lehetsz vendég felhasználó is.

Ezek szerint tudod az egészen pontos szül. időt?

Ha megvan a horoszkóp, nézd meg, hogy hol van a Holdad. (Nagy körben kicsi kör.)

2020. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha jól látom, Nap...


Al,Be,Qd28°33'

2020. máj. 19. 08:25
 8/13 anonim ***** válasza:
:) B.ssza meg, persze. Bocsi. A Holdad nézd, az meg hold alakú. Ahol van, ott lesz mellette a körön kívül egy jegy. Az kéne.
2020. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szóval ahogy tisztáztuk, Oroszlán jegyű a Holdad. Ez jó hír, mert a Halak és a Rák vizes jegyek, nagyon érzékenyek valóban. Ezt fiúknál/férfiaknál általában nehezen tolerálják. Az Oroszlán azonban tüzes jegy, olvass utána, hogy milyen.


Ha nehezedre esik vmit/vkit elengedni, akkor menj el pszichológushoz vagy mentálhigiénés szakemberhez vagy paphoz/lelkipásztorhoz és beszélgess nagyon sokat.

2020. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok és a holdam a rák, de ugyanez jellemez engem is. Időt kell hagyni és elfoglalni magad sokminden mással, néha nehéz, de beválik.
2020. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!