Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki barátkozni?

Akar valaki barátkozni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és a nemem nem írom mert barátkozáshoz nem hiszem hogy számit :D

Néhány dolog rólam: szeretek olvasni, sétálni, zenét hallgatni.

Kérlek ne haragudj meg ha nem válaszolok rögtön ,nekem is van saját életem szóval nem mindig vagyok itt de ahogy tudok válaszolok :)



2021. júl. 2. 00:34
 1/8 anonim válasza:
Ha van kedved írj nyugodtan.
2021. júl. 2. 00:38
 2/8 anonim válasza:
Írj, ha gondolod
2021. júl. 2. 01:08
 3/8 anonim válasza:
Hajnali 0:30kor beszélgetni akarsz, de már előre kijelented, hogy nem válaszolsz, mert van magánéleted hajnali 1 tájékán. Ez zseniális. Innentől felmerül bennem a kérdés, hogyha már úgyis van magánéleted, akkor minek akarsz beszélni?
2021. júl. 2. 04:17
 4/8 anonim válasza:

#3 nekem is van életem, de attól még barátkozni lehet és kell is, a barátság is egy fontos kapcsolat, amihez a net csak asszisztál, hogy olyan emberekkel is beszélhess akikkel személyesen amúgy sose találkoznál. De személyesen fog igazán kialakulni.

Kérdező: Barátkozhatunk, ha szeretnél.

2021. júl. 2. 09:46
 5/8 anonim válasza:
Sztem te nő vagy és van körülötted pár nyomi aki hajt rád de unod őket ezért vmi férfiasabbat keresel, de eszed ágában sincs többet beletenni mint a randi ötletét amire sosem mész el.
2021. júl. 2. 14:07
 6/8 anonim válasza:
Írj, ha szeretnél :)
2021. júl. 2. 21:49
 7/8 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. Én húsz éves vagyok.
2021. júl. 3. 20:59
 8/8 anonim válasza:
Nem fog, beszéltem vele tegnap, egész jól, ma reggel már nem tudtam neki válaszolni, mert törölte magát.
2021. júl. 3. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!